reklama

Erotické pomůcky: Některé ženy si vystačí se zeleninou a ovocem

Každý z nás masturbuje a ten, kdo říká, že ne, že to nikdy nedělal, tak buď lže, anebo není normální. Měl by si dojít k psychiatrovi, on už mu vysvětlí, o co vlastně přichází :-)

Při masturbaci lze úžasně pracovat s představivostí, fantazií a experimentovat se svým vlastním tělem. Všichni, ať už muži, nebo ženy, toužíme dosáhnout toho nejlepšího orgasmu a pořádně si tuto chvíli vychutnat. Když si vaše tělo řekne, není dobré to odkládat, ale poslechnout jeho touhy.

sex zelenina - Obrázek 3 Foto:

Většina z nás už má za sebou i nějaké zkušenosti z různými erotickými hračkami a pomůckami. Když na to přijde a ten váš je zrovna na služební cestě nebo s kamarády v hospodě a váš soused za to nestojí, nějaký ten robertek se vždycky hodí. Některé ženy a slečny však dávají přednost čistě přírodním darům. Pak přijde na řadu třeba okurka, lilek, ale také třeba pomeranč, i ten se prý dá někdy využít, když jste z okurky udělala den předtím manželovi salát.

Každá z žen dává přednost něčemu jinému, záleží na tom, co jí dělá dobře a jaké tvary a velikosti upřednostňuje.

sex zelenina - Obrázek 2 Foto:

Nikdy by však neměly zapomínat, že některé druhy zeleniny a ovoce jsou dost křehké, mohou se zlomit a neštěstí je na světě. Vysvětlovat pak na pohotovosti, proč máte mrkev místo v polévce tam dole, není úplně nejpříjemnější…

Abyste se vyhnuly těmto situacím, pomáhá, když na svou pomůcku natáhnete kondom. Jednak vám zaručí hygienu, a pokud se hračka během použití poškodí, díky kondomu ji určitě dostanete zpět celou.

A jaké jsou tedy nejčastější zeleninové a ovocné masturbační hračky?

Okurka sex Foto:
Zdroj: ilustrační foto/thinkstockphotos.com
Mezi zeleninou vyhrává samozřejmě OKURKA HADOVKA

To je ta nejoblíbenější a nejpoužívanější náhrada za penis. Asi to bude tím, že se pánskému přirození co nejvíce podobá a ženy si mohou najít různé tvary a velikosti. Určitě je lepší před použitím na kondom ještě použít lubrikační gel.

Horoskopy 2018

reklama

reklama