reklama

Erotogenní zóny aneb Zmapujte si rozkoš!

Silný orgasmus můžete prožít i bez sexu nebo masturbace Foto:
Silný orgasmus můžete prožít i bez sexu nebo masturbace
Foto: Thinkstock

Je to u vás v ložnici po všech těch letech dost nudné a předvídatelné? Láká vás náruč jiného muže nebo s vámi pouhá představa samotného milování nic moc nedělá? Erotické jiskry mohou z vaší ložnice klidně lítat dál. Nechte se nasměrovat směrem k slasti.

Vyzvěte milého nebo se sama ujměte laskání těchto rozkošných bodů na těle (a teď nemyslíme pověstný bod G). Okamžitě se dostanete do varu!

Začněte pěkně od začátku

Nespoutaná rychlovka je fajn, ale i něžný, romantický sex s předehrou má co do sebe. Rezervujte si jedno nedělní odpoledne nebo sobotní večer na to, abyste společně objevili svá a partnerova obzvlášť citlivá erotogenní zákoutí. A kde tedy začít? Na to jsme se zeptali těch, co tyto body již vypátrali. Hledejte, zkoušejte a experimentujte, každého z nás totiž dostane něco úplně jiného. Třeba na vás hříšný objev vedoucí k slasti teprve čeká!

Článek

Je to opravdu to, co vás hned napadlo? Foto:

OTESTUJTE SE: Máte nestydaté myšlenky?

Někdy si myslíte, že vidíte věci, které vlastně vůbec nevidíte.

Něco na uvolnění a pak se teprve budou dít věci!

„Martina nic tak neuvolní, jako škrábání ve vlasech. Jeho manažerský post sice rozzářil náš rodinný rozpočet, ale co se týká sexu, tak tam nám spíše uškodil. Pokud si ale najdeme čas a já ho vískám v jeho hustých kadeřích, vím, že tentokrát je orgasmus na spadnutí. V případě, že máte stejně zaneprázdněného muže, tak to neváhejte vyzkoušet, “ radí Martina, která si sex ve svých 38 letech užívá líp, než ve dvaceti.

Citlivé nárty

„Pokud máte jemnou pokožku na nártech, dovolte partnerovi, aby líbal, laskal a něžně hladil právě tuto oblast a pak se pomalu přesouval ke kotníku. Pak mám takovou chuť na sex, že bych nejraději stopla předehru a šla na věc,“ říká mladá maminka Sára (27).

Článek

Ráno nebo večer? Obojí má svá pro i proti Foto:

Ranní versus večerní sex: Co je lepší?

Zatímco milý staví ihned po ránu své šapitó a neodbytně doráží, vy máte ze všeho nejvíc chuť otočit se na pravý bok a dát si dvacet. Co pánové na ranním sexu vlastně mají,...

Vibrátor pod kolena

„Jakmile povoláme do služby vibrátor, nikdy drahému nezapomenu jeho prostřednictvím pohladit podkolenní jamky. U něj představují právě tyto zapomenuté body na těle slastnou nirvánu,“ svěřuje se Laďka (41)

Když líbat, tak na víčka, prosím!

„Jsem romantička a jako taková si pokaždé vychutnávám, když Radim líbá a jemně špičkou jazyka přejíždí přes má víčka. Kdepak masáž bradavek, já si chci nechat líbat víčka,“ říká jasně Martina (35), která tomuto dráždění úplně propadla.

Článek

vědecky podložené důkazy, proč mít pravidelný sex Foto:

5 vědecky podložených důvodů, proč mít pravidelný sex

Užívejte si sexu, dokud můžete. Má totiž blahodárné účinky.

 

Vnitřní strana stehen: Tady se ukrývá slast!

„Miluju, když mi Lukáš předtím, než dojde k orálnímu sexu, líbá vnitřní stranu stehen. Chvílemi se dokonce domnívám, že musel jazykem přeskočit na klitoris, přesně tak silné pocity prožívám. A to mi pouze tančí jazykem po tak delikátním místečku na mých stehnech. Vážně to vyzkoušejte, stojí to za to,“ doporučuje sedmadvacetiletá Elena.

ThinkstockPhotos-166513178 Foto:

 

Hříšné tajemství Tamary

„Asi jen stěží zapomenu na okamžik, když mi kamarádky manžel jazykem masíroval dolní oblast zad. Přišla jsem k ní na návštěvu, s jejím Daliborem se i přes naše dlouholeté přátelství stýkám každý pátek. On si lehnul na gauč, obličejem blíže k mým zádům a ve chvíli, kdy Darina odešla uspat malou, mě doháněl k šílenství, když přejížděl sametovým jazykem tam a zase zpátky. Škoda, že malá tak rychle usnula, málem jsem si totiž sáhla na orgasmus,“ doznává se ke svému poklesku Tamara (33), která ani po letech tento rizikový románek neskončila. Jak sama vysvětluje, prostě nemůže. Tak skvělého zážitku se prostě nechce vzdát.

-lz-


Horoskopy 2018

reklama

reklama