reklama

Hádky kvůli maličkostem! Jsou příčiny vašich sporů také tak směšné?

Vybavujete si, kvůli čemu se s partnerem nejčastěji pohádáte? Tedy pokud se nehádáte vůbec, pak se omlouváme a vyslovujeme vám upřímný obdiv, ale věřte, že k běžnému průměru opravdu nepatříte. Partnerské dvojice se zkrátka čas od času pohádají.

Jenomže kdybychom se alespoň hádali kvůli zásadním, státotvorným problémům. Najdete ovšem málo partnerů, řvoucích na sebe kvůli politice naší země vůči například Spojeným státům americkým. Řve se z docela jiných důvodů.

Možná si vzpomínáte na legendární hádku z filmu Hodíme se k sobě, miláčku? Iva Janžurová a František Peterka se tu do krve hádají, zdali je textilie zelená anebo zelenkavá.

Znáte hádky tohoto typu?

Ostříhaný pes Foto:
Zdroj: ilustrační foto/thinkstockphotos.com a profimedia.cz
Ostříhaný pes

Manželka odvezla chlupatého miláčka celé rodiny do psího salonu, aby ho tu zvelebili. Pejsek byl vykoupán, ostříhán, navoněn a zdarma vybaven i roztomilou nalepovací psí náušnicí. Hrdá dáma s pýchou přivedla vylepšeného křížence zpět domů, kde nic netušící manžel málem dostal infarkt. Křičel, že vodit psa značky pouliční směs do salonu psí krásy je přece naprostý nesmysl, že pes byl ostříhán příliš, vypadá teď jako trouba, a co proboha ta náušnice? Vždyť je to směšné! Vše vyvrcholilo ostrou hádkou a několikadenní tichou domácností.

Horoskopy 2018

reklama

reklama