reklama

Jak si užít sex, když jste X(X)L

Nadělila vám příroda bujné křivky, plná ňadra a větší zadeček, a proto se sexu vyhýbáte? Máte pocit, že pro muže nejste dost přitažlivá, a tak milování odmítáte už z principu a neustále se na něco vymlouváte?

Poradíme vám, jak posbírat ztracenou sebedůvěru a nabídneme i pár tipů od našich čtenářek.

Recept na sex appeal Foto:
Recept na sex appeal? Zaručeně sebevědomí!

Pozorujete kolem sebe ženy, které pánové pronásledují pohledem, i když to nejsou žádné modelky? Také žena se smyslnými tvary může pro muže představovat lákadlo, a pokud si navíc i věří, je energická, usměvavá a milá, lecjaký mužský rád ztratí hlavu. Proto se začněte mít ráda taková, jaká jste. Samozřejmě, nikdo z nás není bez chyby, ale mnohem lepší je milovat své nedostatky, než se jimi užírat.

 

„Neměla jsem ráda svůj zadek, připadal mi velký, neforemný a považovala jsem ho vždy za svoji nedokonalost, kterou jsem tiše nenáviděla. Pak jsem si našla nového partnera a Pavel si mé rozměrnější pozadí zamiloval. Já ho sice tak trochu podezřívám, že to dělá jen proto, aby mně potěšil. Ale je fakt, že se mu to daří a já se cítím krásná a milovaná. My ženy občas svůj vzhled moc řešíme a hledáme na sobě chyby, i když tam možná vůbec nejsou.“ Markéta, 27 let, čtyři roky ve vztahu, zasnoubená

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama