reklama

Jak si užít sex a nevzbudit děti

O sexu panuje nespočet mýtů a pověr. Jednou z nich je ta, že pokud se u něj hlasitě nesténá, nekřičí a nebouchá postelí o zeď, není dobrý a partneři si ho neužijí. Ale když bydlíte v paneláku, kde jsou papírové zdi, za kterými spí vaše děti, nebo ještě lépe tchyně, která je zrovna na návštěvě, těžko si můžete užívat hlasitého milování. Buď musíte být potichu, nebo se milování vzdát.

Ale žádný strach. Pomocí malých vylepšováků si můžete sex užívat, aniž byste si museli dávat pozor, že ze sebe vydáte hlásku, a praktikovali jen nudného misionáře.

Vybudujte si pevnost z dek Foto:
Zdroj: Thinkstock
Vybudujte si pevnost z dek

Hoďte na postel nějaké další polštáře, obestavte se jimi a přes ně pak přehoďte deku. Ta poslouží jako tlumič. „Zvuky o vyšší frekvenci se v dece změní na malé vibrace, které uvíznou mezi vlákny,“ vysvětluje Tom Player, ředitel Lost Track Productions, který složil hudbu k trailerům pro filmy Hobit a Game of Thrones.

 

Většina měkkých objektů, jako je sedačka či postel, absorbuje některé zvukové vlny, ale polštáře a přikrývky jsou v pohlcování zvuků zdaleka nejlepší. Nicméně stejně budete muset ztlumit své sténání na minimum. „Deky stejně nedokážou absorbovat všechen zvuk a hlubší tóny nezachytí vůbec,“ říká Player. Co takhle manželovi ještě přelepit pusu páskou?

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama