reklama

On a jeho tajné milostné fantazie

Ve světě fantazie podbarveném hříšným nádechem chtíče je možné naprosto všechno. Můžete milému zahnout, prožít sex s ženou nebo vyzkoušet léty prověřeného milence. Vydejte se spolu s námi za hranice všední reality, vezmeme vás na výlet, kde nahlédneme pod oponu milostných přání našich mužů.

Sex s tím pravým Foto:

Co byste měli zažít? Foto:
Nevšední milostné variace aneb S tebou chci zkusit naprosto všechno

Velká část mužů si velmi často v mysli přehrává, jaké by to bylo objevit to či ono se svou stávající partnerkou. V představách tak kuje plány, jak si zahrajete na rozpustilou lolitku nebo se konečně odvážíte dát mu příležitost k tomu, aby vás mohl hltat pohledem při masturbaci. Zdá se vám to zvláštní? Není důvod, pokud je muž ve vztahu spokojený, přeje si poznávat erotická zákoutí jedině s vámi. Je to totiž snadněji realizovatelné, a navíc ta představa, že jednou to možná přijde, je hříšná už sama o sobě.

To mimo jiné potvrzuje i Pavel: „Když jsem byl single, moje erotické představy neměly určitou ženu, představoval jsem si nějakou lákavou roštěnku, teď ale nemusím. V hlavě spřádám představy o tom, jak můj zlatý déšť zkropí Ivetu, ta však o tom všem prozatím netuší,“ svěřuje se sympatický brunet, co propadl programování (35).

Horoskopy 2018

reklama

reklama