reklama

Když má partner zakřivený penis…

Je zakřivení výhoda nebo spíš handicap? Foto:
Je zakřivení výhoda nebo spíš handicap?
Foto: Thinkstock

Nedávno se populární španělský zpěvák Enrique Iglesias, který měl dlouholetý vztah s ruskou tenisovou kráskou Annou Kurnikovovou, přiznal, že není tak úplně dokonalý. Řekl, že jeho největší vada na kráse se nachází pod pasem – má totiž lehce zakřivený penis.

Ženy bývají ve stresu ze svých prsou, muži zase ze svého penisu – jak z jeho velikosti, tak i tvaru. Možná, že jste četli knížku Mládí v hajzlu, kde se jednomu z hlavních hrdinů přezdívá „Levák“. Vzhledem k tématu není těžké si domyslet, proč. Má ho totiž doleva.

Nicméně mít ho lehce zakřiveného není nic neobvyklého. Do určité míry je to přirozené. Stejně tak, jako má délka penisu nějaké pásmo průměru, také zakřivení penisu má nějakou toleranci. Jestli tedy vašemu partnerovi ve chvilkách vzrušení netrčí jako šíp Robina Hooda, ale je mírně ohnutý, neměl by on (ani vy) propadat depresi, je to naprosto v pořádku.

Článek

Vždycky se cesta najde Foto:

Může být penis moc velký na vaši vaginu?

V dokonalém světě by měl mít váš sexuální partner, přítel, manžel nebo snoubenec penis stvořený na míru vaší vagíně.

Vzrušující zakřivení

Některé ženy si dokonce partnery s mírně zakřiveným penisem nemohou vynachválit. Týká se to samozřejmě oblasti sexuálního života. Jestliže je totiž jeho penis lehce vzhůru, může lépe stimulovat G-bod, především v pozici „Doggie style“, kdy klečíte na všech čtyřech a přítel nebo manžel vám to dělá zezadu.

Když už je to moc

Jiná situace ovšem nastává tehdy, kdy je křivka penisu více do extrému, protože to může způsobovat bolest při pohlavním styku – mužům i ženám –, nebo to dokonce kvůli bolestivé erekci ani sex neumožňuje. V tomto případě se jedná o Peyronieho chorobu, která je charakterizovaná zjizvenou vazivovou tkání uvnitř penisu. Týká se především starších mužů a s věkem se spíše zhoršuje, ale po určité době se ustálí. Bohužel toho o ní není moc známo – ani příčina, ani podmínky nějaké léčby. Rozhodně tomu ale nepřispívají opakovaná poranění penisu, při nichž se na něm během hojení vytvářejí jizvičky, jež pak mohou způsobit nežádoucí zakřivení.

Jestliže se Peyronieho choroba týká vašeho partnera a milování s ním je pro vás i pro něj bolestivé, jediným řešením je navštívit urologa a nechat si od něj poradit. Má-li váš partner v důsledku svého defektu také psychické problémy – stres a úzkosti z pohlavního styku, z bolesti nebo ze vzhledu penisu –, neměl by se stydět zajít za psychologem.

-šp-

Článek

Dobrý sex - harmonie ve vztahu Foto:

Co byste rozhodně neměli dělat před tím, než budete mít sex

Nejspíše vzpomínáte s mírnou nostalgií na okamžiky, kdy jste si s partnerem začínali. Každý jste bydleli jinde a vídali jste se párkrát do týdne.

 

Článek

Na sexuálním životě se vyplatí zapracovat. Foto:

7 důvodů, proč ženy zažívají bolest při sexu

Jaké typy bolestí ženy při sexu pociťují?

 

Článek

Penisy najdete všude kolem nás! Foto:

Vtipná galerie: 59 věcí, které se podobají pánské chloubě

Našli jsme pro vás něco, co vás snad pobaví... Je pátek, před námi víkend, tak se pojďme alespoň malinko uvolnit a odreagovat. Co říkáte?
Horoskopy 2018

reklama

reklama