reklama

Když se chcete vdávat: Víme, jaké jsou letošní hity

Jaro tady bude cobydup a s ním i svatební sezona. Pokud máte zálusk na vdavky a milý vás požádal o ruku, mrkněte se s námi na to, co bude letos v kurzu.

Dorty a zákusky: Mňam! Foto:
Zdroj: chicbrownbride.com
Dorty a zákusky: Mňam!

Co se týká svatebního dortu, můžete si vybrat z opravdu nevšedních kombinací, co se týká zdobení, přichutí, ale i různorodých tvarů a velikostí. Na popularitě získávají zákusky, které se snadno servírují. Na moderních svatbách proto nesmí scházet malé muffiny v papírových miskách s čokoládou nebo zdobnější verze těchto báboviček potažené fondánem, případně vylepšené o krémovou čepici. Zkrátka a dobře, co je malé, to je milé.

Součástí svateb bývá i novinka v podobě sladkého baru, kde se to jen hemží dobrotami, jako jsou cake pops – drobné kuličky na špejli obalené v čokoládě a různě nazdobené, domácí sušenky, mandlové makronky, mini dezerty ve skle, smetanové bonbóny nebo cukrová lízátka. Specializovaná firma nebo cukrárna vám sladký koutek dodá přesně podle charakteru a stylu vaší svatby. Součástí budou i vhodné papírové dekorace, skleněné dózy na bonbony a líbivé stojany na zákusky v jakémkoli designu. Nejvíc však letí retro nebo vintage styl.

I letos bude hitem dort à la naked cake (takzvaný nahý dort, kde jsou vidět jednotlivá patra proložená krémem) s ovocnou příchutí, karamelem nebo čokoládou

Tip: Pro děti můžete připravit čokoládové fondue s ovocem. Uvidíte, že na ně budou stát (nejen) nejmenší hosté frontu.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama