reklama

Máte chuť být nevěrná? Tak tohle musíte vědět

Máte chuť být nevěrná? Tak tohle musíte vědět Foto:
Máte chuť být nevěrná? Tak tohle musíte vědět
Foto: thinkstock.com

Možná jste skálopevně přesvědčena, že se vás žádné nevěrnické zaškobrtnutí netýká, ale opravdu stačí málo a vy se můžete ráz naráz probudit v posteli s cizím mužským, se kterým se ujistíte, že zakázané ovoce může chutnat opravdu hříšně.

Ono takové dobrodružství určitě představuje únik ze stereotypu v manželství, ale navíc je opravdu nebezpečné. Nikdy totiž nevíte, zda vám takové milostné rodeo nezničí vztah či dokonce rodinu a vám z ní nezbydou nejenom třísky, když si budete dělit majetek, ale navíc bolavé šrámy na srdci, nebo hromada výčitek svědomí.

Jak se zachovat a co si počít v situaci, když jste zaparkovala s tím šarmantním elegánem pod peřinou, si rozhodně nenecháme pro sebe. Navíc jsme tady i s preventivními postřehy, jak držet nevěrnické choutky na uzdě, a to ještě dřív, než se stanou skutečností.

Článek

Jsem těhotná, nebo ne? Foto:

Jsem těhotná. Svého partnera miluji, ale bojím se, že dítě není jeho!

Už je to pět týdnů, co jsme vám představili guru Káju... Pro ty, kterým těchto pět dílů poradny uniklo, je zde vysvětlení, jak tento nápad vlastně vznikl a co vám bude...

Když jste (s)prostě zhřešila

Každý z nás dělá chyby, sice to neznamená, že když jste vdaná, nebo zadaná, můžete zvesela drahému zahýbat, jak se vám zlíbí a černé svědomí zahnat touto odrhovačkou, ale pokud jste tak udělala neplánovaně a jednalose o následek pomatení smyslů, prostě si vaše tajemství nechejte pro sebe. Nevynášejte ho za žádných okolností na světlo světa, dejte mu prostor, ať žije jenom ve vaší hlavě. I sebelepší kamarádka totiž nemusí mlčet jako zařazená. A taky nikdy nevíte, kdy ji naštvete a ona to půjde zatepla vysypat vašemu partnerovi na hlavu jako drobnou pomstu. Že se vám to nezdá? Konzultace s vaší láskou by sice zavlažila spalující výčitky, ale na druhou stranu by se trápil zase on. A vědomí, že jste jemu zahnula, může nadělat drahému v hlavě pořádnou paseku. Takže pusu na zámek a hlavě dělejte jako nic. Plzák měl v tomto směru rozhodně recht, proto zatloukejte, až se budou hory zelenat.

Když máte choutky být nevěrná

Myslíte si na chlápka, co je ženatý a zatímco vy zase vdaná? Pokud chcete zahýbat vyloženě bezpečně a jde vám jenom o trochu toho adrenalinu s rychlým orgasmem, ženáč je pro vás bezpečnou alternativou. Oba se pak spořádaně vrátíte tam, kam patříte, tedy domů. V případě, že vás zve na večeři mladý zobák (rozvedený chlap nebo samec toužící po vztahu), co hladově vyčkává na kořist, kterou polapí do osidel lásky, aby nabral skóre, vykašlete se na to. Zamilujete se a zbytečně si zkazíte skvělý vztah, co nyní máte. Navíc si vystřelit z někoho jenom proto, že se nudíte, se rozumí nekalou podpásovkou.

Tip: Pokud vás vzrušuje někdo blízký a toužíte mu kývnout snad na sté pozvání, a přesto víte, že musíte zažehnat možné nebezpečí, řekněte drahému, že vám ten dotyčný moula nedá pokoj a neustále vás někam zve. On bude ve střehu a vy se zbavíte lákavé možnosti k hříchu. Navíc tato důvěra váš svazek posílí. Takže budete mít u něj body k dobru. A to se počítá.

Článek

Pro některé ženy je provozování sexu před zraky jejich muže něco nepředstavitelného, jiné to uvítají jako zpestření vztahu Foto:

Schválená nevěra: Znáte kandaulismus?

Kdyby vás partner přichytil v tom nejlepším s jiným mužem, zřejmě by zešílel žárlivostí. Ale najdou se mezi námi i tací, kteří svou milou vybídnou k hříchu, aby pak celou...

Ten váš je pitomec, kdežto nový objev pán dokonalý

Nasáčkovala jste si do života totálního pitomce a přitom spíte s tím nejlepším? Dejte si pozor, ať vás zamilovanost neuvede v totální omyl. Jasně, starý dobrý Patrik, se kterým sdílíte postel už nějaký ten rok, může ve srovnání s Dominikem, kterého znáte krátce a spíte s ním stejně tak, stát za starou belu. Kdežto vaše nová známost vás bude lákat a táhnout jako magnet. Mějte proto na paměti, že se potýkáte s rizikem, že dáte všanc profláknutou jistotu a lásku vyměníte za smršť nejistých hormonů, co vás oblbnou chvilkovou rozkoší, a vy se pak probudíte do reality, ve které jste kvůli líbivému sexu dala sbohem osudové lásce. Takové chyby se stávají a pak jsou těmi, co sakramentský bolí, protože zůstanete sama. Za vášnivým samcem se po několika týdnech, co ho omrzíte, slehne zem a ten co vás miloval, se zamkne před světem i vámi do pustošivé samoty, kde si bude lízat rány z podrazu, který jste si pro něj připravila jako poděkování za věrnost.

-lz-

Mohlo by vás také zajímat:

Článek

Zatloukat nevěru nebo jít s pravdou ven? Foto:

Byla jsem mu nevěrná. Mám mlčet nebo se přiznat?

Jak zvládnout nápor emocí, porvat se s morální kocovinou a dát si pusu na zámek, i když vás svědomí nutí jít s pravdou ven? Dřív, než otevřete pusu a vypustíte do éteru...

Článek

Holky, toho nebrat! Foto:

Jak vypadá muž, který vás bude podvádět? Máme jeho profil!

Nekonečné zkoumání, bezpočet statistik a průzkumů veřejného míněno vedlo vědce k přesvědčení, že znají ten pravý důvod, proč muži podvádějí. A my dali dohromady profil...

Článek

Jak to s  námi bude? Foto:

Co je horší: Fyzická nebo psychická nevěra?

Ženy se prý spíše do svých milenců zamilovávají, mužům jde zase jen o sex….


Horoskopy 2018

reklama

reklama