reklama

Mějte pod čepicí aneb Když jste vdaná a zároveň nevěrná!

Ne, nebudeme vám kázat, že se to nedělá a kdesi cosi. Zřejmě k tomu, že jste zaparkovala v posteli jiného muže, máte své důvody, ať už jsou jakékoli. Udržovat milostný poměr s jiným samcem je sice samo o sobě vzrušující, ale dřív či později si můžete vyfasovat pěkně hořké výčitky a nejen to. Pokud chcete, aby všechno běželo jako na drátkách i nadále, nesmíte pro náhradníka, co za vašeho milého supluje pod peřinou, ztratit hlavu a dát všanc vaše srdce.

Uletět si jednou a svalit vinu na chvilkové poblouznění smyslů je snadné, mnohem horší je však procitnutí do reality ve chvíli, kdy si uvědomíte, co jste to vlastně udělala. Jeden jediný úlet by vám sice u drahého prošel, nikdo není dokonalý a takové chyby holt někdy život přináší, ale pokud se ten váš dozví, že každou lichou středu a sudý pátek podnikáte tyto úlety za účelem uhašení chtíče a vyvenčení od stereotypu v manželství, zřejmě byste si mohla jít rovnou zabalit. Aby se tak nestalo, s tímto počítejte.

Musíte si uvědomit, proč vlastně milence máte a co od něj opravdu očekáváte! Foto:
Zdroj: thinkstockphotos.com
Musíte si uvědomit, proč vlastně milence máte a co od něj opravdu očekáváte!

Pokud se s ním v posteli cítíte blaženě, orgasmy vám jdou na ruku a pokaždé, když si jen vybavíte v myšlenkách vaše postelové dobrodružství, se o vás pokouší chtíč zas a znovu, berte to tak, jak to je a nepřidávejte k těmto milostným benefitům emoce, natožpak lásku. Zkuste se v tomto směru zachovat jako chlap nebo vypočítavá potvora, která prožije pár minut lásky a vrátí se zpátky. Berte to jako obchod – vzájemně si předáte a uhasíte palčivou touhu a tím to hasne.

Horoskopy 2018

reklama

reklama