reklama

Miňonky vypráví s Pazderkovou o poškrábání auta pětkrát jinak

Iva vysvětluje příteli, proč poškrábala auto. Měla vlastně ohromné štěstí, že se jí nic nestalo.. Foto:
Iva vysvětluje příteli, proč poškrábala auto. Měla vlastně ohromné štěstí, že se jí nic nestalo..
Foto: Miňonky

Život většiny žen neformují přímo samotné zážitky, ale užívají si zejména následnou interpretaci. Mamince rozhodně vyprávějí jinou variantu příběhu než je ta, kterou se dozví přítel. I nejlepší kamarádce je to třeba podat trochu jinak.

 

Iva Pazderková tuto domněnku potvrzuje pěticí vyprávění, ve kterých objasňuje, jak došlo k poškrábání přítelova auta při parkování.

 

 

 

 

1) Apel na city

Škrábnuté auto je přece úplná prkotina v porovnání s tím, co hrozného se Ivě mohlo stát. Jednoduchý recept na přítele tedy zní - pořádně ho vystraš hrůzami, ke kterým mohlo dojít. Pak ho ale hned uklidni, že k ničemu vážnému nedošlo, takže má vlastně ohromné štěstí, takže pak určitě pochopí, že odřený lak je maličkost.

2) Žádnej stres!

Stresu už přece bylo dost, a přesto je tu někdo, kdo z toho znovu vyšiluje. Iva se tedy pohodlně usadí na gauč, dá si kafíčko s Miňonkami a uklidní maminku, že nic zas tak vážného se nestalo: „Ten sloupek jsem neviděla, tak jsem to prostě vodřela.“

3) Magdi?!

Nejlepší kamarádka, ta člověka vždycky vyslechne a podrží, od toho tu ostatně je. Nebo ne? Iva si dá masku, postupně si pokládá na oči také okurky a ze samého rozčílení si omylem plácne na čelo i jednu Miňonku. Pak začne vyprávět pěkně od plic, že pan hodnej jí pučil auto, takže je to vlastně jeho vina. Na závěr se ještě ujišťuje: „Copak já jsem špatná řidička?!?“ Ale odpovědi se nedočká…

Minonky_Magda-(1) Foto:

 

4) Přiznat barvu

Strážci zákona mají přece na práci důležitější věci, než jsou odřené sloupky, takže základní rada zní: Buďte milá, okouzlující, přiznejte se a omluvte se tak, jako Iva. I když se vám třeba vysvětlování trochu vymkne z rukou, nevadí. Inspiruj se Ivou, která z toho vybruslila elegantně s Miňonkami.

5) Kdo vlastně neumí řídit?

Největší potupa je ovšem vysvětlovat instruktorovi v autoškole, že jste tu vlastně úplným omylem. Ten, kdo neumí řídit, přece není Iva, ale její přítel, který má auto s automatickou převodovkou: „D – dopředu, R – rovně, kdo se v tom má vyznat?“

Minonky_autoskola-(11) Foto:

 

Všechna videa najdeš na Youtube channel Miňonky.


O společnosti Mondelez Czech Republic s.r.o.

Společnost Mondelez Czech Republic s.r.o. je součástí skupiny společností Mondelēz International, která je předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček, bonbonů, kávy a rozpustných nápojů, jenž vznikl 1. října 2012 rozdělením společnosti Kraft Foods na dvě samostatné firmy. Vsoučasné době skupina společností Mondelēz International zaměstnává přibližně 110 tisíc zaměstnanců a své výrobky prodává ve 165 zemích světa. Mezi její nejznámější značky patří čokoláda Milka a Cadbury, káva Jacobs, sušenky Oreo a LU nebo žvýkačky Trident. V českém a slovenském portfoliu pak hrají významnou roli také značky BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Halls, Kolonáda, Miňonky, TUC či Zlaté. Mondelēz International působí v České republice a na Slovensku již od roku 1992. Na obou trzích je jedničkou ve výrobě sušenek a čokoládových cukrovinek, obchodní zastoupení firmy zde prodává neuvěřitelných 550 produktů pod 24 značkami a v celkem pěti továrnách, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zde zaměstnává více než 3 tisíce lidí. V České republice začala společnost Mondelēz International fungovat pod novým názvem 29. dubna 2013.

Více na:

www.mondelezinternational.com

www.mondelez.jobs.cz

www.facebook.com/mondelezinternational

AdvertisementAdvertisement

Horoskopy 2018

reklama

reklama