reklama

Mladý milenec je lepší než drahý krém

Náruč mladšího muže zdraví prospívá Foto:
Náruč mladšího muže zdraví prospívá
Foto: thinkstock.com

Jednou nastane čas, kdy si uvědomíme, že větší výběr mezi potencionálními (a potentními) milenci je spíš v mladší věkové kategorii, než kam patříme my samy.

Poupátko je roztomilé, ovšem zralá růže je také nádherná a navíc zajímavá. Pro spoustu mužů jsou zralejší ženy přitažlivé. Pokud se nebudete bát projevit jim svou náklonnost, zjistíte, že i oni najednou chtějí objevovat vás.

Už je to tak na světě zařízeno, že žen je víc než mužů a víc se jich i dožívá vyššího věku v dobré kondici. Když máme smůlu a rozvedeme se nebo ovdovíme, nemusíme celý svůj sexuální život hned zahodit.

Článek

Zralá žena a koloušek Foto:

10 důvodů, proč mladší muži milují zralé ženy

Nebojte se vztahu s mladším partnerem! Má to spoustu výhod pro obě strany.

Když budete vyhlížet zajíčky, bude to mít na vás pouze pozitivní vliv:

–          Budete se o sebe více starat: najednou se začnete víc zajímat o to, abyste byla hezky upravená, nalíčená a moderně oblečená. Určitě si občas i zacvičíte a protáhnete se.

–          Budete kypět zdravím: Sex a sexuální touha je životodárná energie.

–          Budete jak po psychickém botoxu: Jeho mládí přechází na vás. Láska vás plní optimismem a dobrá nálada je na vás vidět. Všichni vás chválí, jak dobře vypadáte.

–          Po přestávce konečně pořádný sex: Ideální kombinací je zralá žena, která je sebevědomá a umí říct, co má ráda, a mladý muž plný energie.

Článek

Zralé ženy a mladší muži: 6 tipů, jak si to užít Foto:

Zralé ženy a mladší muži: 6 tipů, jak si to užít

Vyhlídla jste si zajíčka, ale obáváte se pomluv a toho, že skončíte se zlomeným srdcem? Nějak tak to možná dopadne. Nebo také ne. Ale nejdříve si pořádně užijete!

Horoskopy 2018

reklama

reklama