reklama

Monika Štiková radí aneb Svět podle Moniky 2. díl: Domácí násilí

Monika Štiková a její Svět podle Moniky Foto:
Monika Štiková a její Svět podle Moniky
Foto: achiv Prima

Monika Štiková. Není moc lidí v Česku, kdo by neznal její jméno. Monika je živel, je jí všude plno a hlavně se nebojí otevřeně říct svůj názor. A na světe je druhý díl pořadu Svět podle Moniky.

Na konci dubna rozvířila vody českého showbyznysu rodina Štikových – TV Prima začala vysílat reality show Štiky. A jelikož (zatím) poslední díl jste mohli v televizi vidět minulý týden, my pro vás ve spolupráci s Monikovou Štikovou připravili pořad nový - Svět podle Moniky.

Svět podel Moniky je online poradna, kde Monika otevřeně odpovídá na všechny otázky, které jí denně přicházejí ať už na sociálních sítích nebo do e-mailu. A protože jich je opravdu hodně, věnujeme každý díl jednomu tématu.

V prvním dílu (který si můžete pustit ZDE) jsme se věnovali otázce sexu a dnes se vrhneme na poněkud vážnější, ale bohužel časté, téma - domácí násilí.

Podívejte se na 2. díl pořadu Svět podle Moniky:

Na 1. díl pořadu Svět podle Moniky na téma: Sex

Článek

Monika Štiková se toho nebojí Foto:

Monika Štiková radí aneb Svět podle Moniky 1. díl: Sex

Monika Štiková. Není moc lidí v Česku, kdo by neznal její jméno. Monika je živel, je jí všude plno a hlavně se nebojí otevřeně říct svůj názor. A nyní ve spolupráci s...
Horoskopy 2018

reklama

reklama