reklama

Monika Štiková radí aneb Svět podle Moniky 3. díl: Jak zhubnout a být přitažlivá

Jak zhubnout a být přitažlivá? Monika Štiková vám poradí Foto:
Jak zhubnout a být přitažlivá? Monika Štiková vám poradí
Foto: achiv Prima

Je tady 3. díl poradny Svět podle Moniky. A jelikož nedávno tato divoká blondýnka nafotila velmi odvážné snímky, mnoho žen se jí ptalo, jak se udržuje ve formě. A právě v dnešním dílu najdete odpovědi.

Svět podle Moniky je online poradna, kde Monika otevřeně odpovídá na všechny otázky, které jí denně přicházejí ať už na sociálních sítích, nebo do e-mailu. A protože jich je opravdu hodně, věnujeme každý díl jednomu tématu.

První díl (můžete si ho pustit ZDE) byl věnován otázce sexu – tématu, které zajímá každého, ale mnohdy se o něm bojí nebo stydí mluvit. Monika Štiková se toho ale opravdu nebojí!

Ve druhém dílu (celý díl si přehrajete ZDE) jsme se zabývali velmi vážným a bohužel i poměrně častým tématem domácího násilí. 

V dnešním dílu se Monika zaměřila na hubnutí. Jak a co jíst, abyste vypadaly, milé dámy, dobře a také na to, co dělat, abyste byly pro svého partnera stále atraktivní:

Podívejte se na 1. díl pořadu Svět podle Moniky na téma: Sex

Článek

Monika Štiková se toho nebojí Foto:

Monika Štiková radí aneb Svět podle Moniky 1. díl: Sex

Monika Štiková. Není moc lidí v Česku, kdo by neznal její jméno. Monika je živel, je jí všude plno a hlavně se nebojí otevřeně říct svůj názor. A nyní ve spolupráci s...

Podívejte se na 2. díl pořadu Svět podle Moniky:

Horoskopy 2018

reklama

reklama