reklama

Muži versus ženy: Co si myslí o polykání?

Čemu se při orálním sexu vyvarovat? Foto:
Čemu se při orálním sexu vyvarovat?
Foto: Thinkstcok

Orálním sexem připravíte o rozum snad každého muže, a pokud tento smyslný výkon dotáhnete až do konce a jeho sperma spolykáte, budete pasována na ženu, která sestoupila na zem přímo z mužských představ a snů.

Jenže, převalovat po jazyku bělostné finále svého muže není zrovna to, co bychom my ženy s radostí prováděly. Co na tom muži vlastně mají a proč na jejich toužebné volání nedbáme?

Orálním sexem do ráje aneb závěrečná podívaná, co prodlouží mužský orgasmus!

„Když žena svolí a umožní muži vyvrcholit jí přímo do úst, cítí se pak muž jako plnohodnotný samec. Kdežto s ženou, která sebou úlekem trhne, jakmile se chlap blíží do cílové rovinky, naše vzrušení opadá. Mužský mozek miluje všechno vizuální, ať se jedná o neslušná videa nebo pohled, jak vaše rty pumpují nahoru a dolů po celé délce naší erekce. A když si spojíte, co s námi dělá jenom pouhý dotek jazyka a přičtete k tomu fakt, že se před vámi odehrává soukromé porno, kterého jsme součástí, tykáme si s maximálním chtíčem,“ vysvětluje Marek (33), který zároveň vyzývá nás ženy, abychom mužům v tomto orálním směru vyšly vstříc. V překladu to tedy znamená: být svolná a s nedočkavostí všechno spolknout.

Článek

Orální sex může být při milování výborná předehra nebo dohra Foto:

Proč muži zbožňují orální sex? Řekli nám to!

Nechápavě kroutíte hlavou a ptáte se sama sebe, co váš drahý na orální stimulaci vlastně vidí? Vzaly jsme si na mušku právě tuto sexuální praktiku, odhodily stud stranou a...

 

Diagnóza manželství: Recept, jak poslat milostný život do kytek

„Je opravdu zvláštní, že velké spoustě žen nedělá před svatbou v sexu problém vůbec nic. Jakobyste si uvědomovaly, že nás cílenou erotikou připravíte o rozum, abychom vám před oltářem kývli na souhlas, a pak se všechen milostný život vytratí jako pára nad hrncem neznámo kam. Před třemi lety jsem se také nechal napálit, v posteli si užíval všeho, co hrdlo ráčí, a pak, po svatbě, nastal útlumový režim. Dnes chlapům v hospodě radím, nežeňte se. Po svatbě se vám o něj už vaše žena nepostará,“ rozumuje Pavel (45). „Já jsem orál až do konce prožil jen dvakrát za život, z toho jednou se to nepočítá, protože mě to nestálo nové kozačky, o které usilovala má někdejší přítelkyně, ale 3500 Kč za hodinu a půl s vyvinutou profesionálkou,“ uzavírá čerstvě rozvedený brunet.

 

Článek

Je to jednodušší, než si myslíte... Foto:

9 věcí, po kterých muži ve vztahu opravdu touží

Co od nás muži opravdu chtějí? Nad čím doma přemýšlejí a co se jim honí hlavou po prvním setkání s námi?

 

S 69 na mě nechoďte

„Osobně nechápu, který chlap může preferovat oboustranný orální sex v pozici à la 69. Když z toho ani muž, ani žena nemohou nic mít, natožpak se přiblížit k vrcholu. Já jsem v tomto směru učebnicový mužský, neumím dělat dvě věci najednou, takže buď můžu být aktivní já, nebo si užívat pasivně její snažení. Jen jedno, nebo druhé, určitě ne obojí. Co se ale týká orálu až do konce, tak já hlasuji za obličej, zadeček (u něj je nutná rychlá změna pozice), nebo ňadra. Kdepak plná pusa,“ přiznává se sympaťák Karel (38).

Článek

Holky málokdy něco nechají náhodě Foto:

Milostné polohy o vás hodně napoví! Kterou máte nejraději vy?

Jaký člověk, takový sex, toto pravidlo platí 100%! Líný člověk = líný milenec. Když je člověk v běžném životě sobec, bude sobec i v sexu, to platí o ženách i o mužích.

 

Polykat se nemusí!

„O klasický orál nijak zvlášť nestojím, já preferuji deep throat. To se pak udělám za pár přírazů a Sandra je spokojená, že má splněno. K polykání jsem ji ale přemluvit nedokázal. Chápu, že ne každé ženě je pachuť spermatu (jak to moje drahá líčí) v ústech příjemná,“ uvádí na pravou míru Ivo (42).

 

A co na to ženy?

Adéla (33): „Polykat sperma nehodlám, už jen z té představy se mi dělá nevolno. Možná by nebylo od věci, abychom my, ženy, častěji dosahovaly mokrého orgasmu a mohly to chlapům vrátit stejnou mincí. Já sice mluvím o mokrém vyvrcholení, ale abych pravdu řekla, ani s tím klasickým jsem dlouho nepřišla do styku.“

Laura (27): „Orální sex považuji za standardní praktiku. Nevadí mi, ale že bych se po něm mohla utlouct, to se také říct nedá. Každopádně ale nepolykám, šikovně se dávky divné příchutě zbavím tím, že ji jako chytrá horákyně vyplivnu směrem k ňadrům.“

Petra (55): „Jsem ráda, že milostná invaze v naší ložnici dospěla do zdárného konce. Manžel se sexu nedožaduje a já mám klid. Navíc si nedokážu dost dobře představit, že bych měla jeho sperma spolknout a ještě dávat najevo, jak jsem si pochutnala. Kdyby touto cestou chlapi servírovali crème brûlée, mohla bych se přetrhnout. Ale takhle? Díky za pozdní věk, v dnešní perverzní době jsou chlapi moc nároční. Za dob mého mládí frčela klasická soulož. A to se dala skousnout!“

Horoskopy 2018

reklama

reklama