reklama

Návod, jak získat muže na celý život! Jen sex a líbivý vzhled však nestačí

Nalákejte ho do osidel lásky už napořád! Pouze a jenom na sex a líbivý vzhled však příliš nespoléhejte! Foto:
Nalákejte ho do osidel lásky už napořád! Pouze a jenom na sex a líbivý vzhled však příliš nespoléhejte!
Foto: thinkstock.com

Říká se, že pánové touží po ženě, která se v obyváku chová jako dáma, v kuchyni jako kuchařka a v ložnici jako děvka. I když budete chtít proti této vskutku trefné říkance cokoli namítnout, tak vás musíme upozornit, že tento tahák obsahuje vše, co je k potěšení vašeho muže skutečně potřeba.

Aby si na vás doslova vypěstoval závislost a brzy nezahořel touhou po prsaté a mladší, naservírujeme vám hned několik protřelých triků navíc.

Upozorňujeme, že tyto níže tipy uvedené je nutno aplikovat pouze a jenom na mužské, o které skutečně stojíte. V opačném případě se klidně může stát, že vám ten moula nedá pokoj, i když jej vy sama pošlete k šípku.

Článek

Co jste nevěděli o mužích hlavní Foto:

10 překvapivých faktů o mužích. Věděly jste to?

Milé dámy, jestli si myslíte, že své protějšky dobře znáte, vyvedeme vás z omylu!

Vzbuďte v něm pocit, že našel klenot

Mnoho z nás dělá tu chybu, že se muže snaží pobláznit pouze z hlediska vzájemné přitažlivosti. Pokud ale chcete, aby se zdržel až do ranního kuropění a nevzal roha hned poté, co si s vámi pod peřinou vykoná své, zaháčkujte ho i z hlediska lásky a emocí, co ho k vám budou doslova magicky lákat. Dejte si za úkol proniknout do jeho nitra a tím pomalu bořit jeho ochrannou zeď, kterou si pánové začnou z čistě preventivných důvodů stavět už od mládí.

Nalákejte ho do osidel lásky už napořád! Pouze a jenom na sex a líbivý vzhled však příliš nespoléhejte! 2 Foto:

Nenápadně se mu dostaňte pod kůži, vytáhněte ho chytře z ulity, ať pochopí, že s vámi bude jeho život prozářen radostí a chutnat po štěstí. Pak už nikdy nedá přednost jiné, i kdyby to byla dvojnice Heidi Klum, protože k vám ho bude poutat něco, co on sám nebude schopen popsat slovy. Ano, a právě v tuto chvíli, ve které muži ztrácejí řeč, můžeme vzdát hold lásce.

Říkáte si, jestli to vůbec lze dokázat? Jasně, že ano, a opět zabírají maličkosti. Povídejte si, plánujte, zasvěťte ho do tajů vašeho života, řekněte mu o tom, jaká jste byla potvůrka, když jste byla malá (o tom, že vám to zůstalo do dneška však taktně pomlčte), vytáhněte ho na výlet za město a uspořádejte si hvězdný piknik na zřícenině hradu a prostě spolu prožívejte opojnou přítomnost plnými doušky.

Pokud budete doma pořád remcat, že tamto se vám nelíbí a to je potřeba změnit, tak ho akorát poštvete proti sobě a budete mít utrum. Buďte hravá, nápaditá, jednou romantická, jindy zase odvážná a v každém případě plaťte za jedinou svého druhu. Takovou totiž nahradit nelze. Protože vaše společné zážitky bude mít v hlavě pořád. A vy tam s nimi zůstanete stejně tak.

Atraktivní a přesto sečtělá!

S vizáží ženy vamp to budete mít alespoň ze začátku snadné, protože chlapi nás prvně hodnotí vizuálně, ale pak až procitnou do reality a jejich vesmírem přestane být sex. Musí ve vás nalézt tu, co není hloupá jak troky, ale umí si dát dohromady jedna a jedna. Vytáhněte se před ním se zajímavým postřehem z aktuálního dění, překvapte skvělou dedukcí a rozhodně si odpusťte roli té, co budí dojem, že „zchlamstla“ všechnu moudrost světa. Protože tohle už je zase extrém číslo dva. A o ten nemá zájem nikdo, natož chlap.

Nezávislá, přesto zranitelná

U vás musí mít pocit, že ho nebudete považovat za chodící peněženku, co zalepí váš každodenní rozmar. Protože chlapi přesně ty ženské, kterým se v očích zračí dolarovky jako Kačeru Donaldovi, definují jasně, leč výstižně – je to prostě zlatokopka. A těm prostě pšenka moc dlouho nepokvete.

Musí proto o vás vědět, že jste schopna si peníze vydělat sama, ale že vás tu a tam potěší, když od něj dostanete něco jen tak pro radost bez ohledu na výši pořizovací ceny. Takovou ženskou budou velebit až do nebe a začnou se potýkat s touhou, že se pro vás budou chtít rozdat.

-lz-

Přečtěte si také:

Článek

Máte si držet „kamaráda“ na sex? Aneb kamarád taky rád a vy vlastně taky! Foto:

Máte si držet „kamaráda“ na sex? Aneb kamarád taky rád a vy vlastně taky!

Je to jasné jak facka. Dokážete společně rozumovat nad mnohými tématy, on vás zná, ví, co se vám líbí, co máte ráda a je tak naprosto v pořádku, že vás to bude lákat do...

Článek

Stále se vám v lásce nedaří? Pak děláte těchto 6 chyb! Foto:

Stále se vám v lásce nedaří? Pak děláte těchto 6 chyb!

Jaro vrcholí a pyšně nám ukazuje veškeré své "zbraně": kvetou a opojně voní stromy, keře, parky, aleje, louky i zahrady. Nádherná přírodní scenerie vybízí všechny k tomu,...

Článek

muž uteče hlavní Foto:

10 chyb, kvůli kterým vám chlap uteče

Chcete, aby s vámi zůstal? Pak nedělejte věci, které ho zbytečně vyplaší...


-lz-

Horoskopy 2018

reklama

reklama