reklama

Něco pro ty, co si sem tam odskočí jinam

Něco pro ty, co si sem tam odskočí jinam Foto:
Něco pro ty, co si sem tam odskočí jinam
Foto: istock.com

Sice se tvrdí, že je to nemorální a že se to nedělá, ale realita je mnohdy jiná. Pokud i vy jste na oko za dámu a platíte za dokonalou ženušku, zatímco potajmu každé čtvrteční odpoledne trávíte v jiné náruči, kázat vám určitě nebudeme.

Užívejte si na maximum, ale nezapomínejte mít oči na stopkách. Ucházející sex je jedna věc, ale zamíchat do toho emoce a city to je pak už jiná. Tato láskyplná vichřice pak sice nebere domy a auta, ale rozmetá na kusy v lepším případě manželovo srdce a v tom horším i to vaše.

Důležité je to mít v hlavě v pořádku a vědět co a jak!

„Jsem sice vdaná a i přes snubák na prsteníčku, mám Petra. Báječného chlapa, se kterým udržuji milenecký poměr několik krásných let. Oba víme, že nám jde jenom a pouze o uspokojení našich sexuálních potřeb a nic víc od sebe vzájemně nepožadujeme. Já bych nikdy neodešla od Jaromíra, chlapa se zlatým srdcem, a on by nedal kopačky své modelíně. Jsme prostě kamarádi s výhodami, kteří si pod peřinou pěkně zadivočí a jinak si dokáží povídat o všem a o ničem zároveň. Vášeň tam je, ale láska ta tedy vůbec. A je to dobře,“ svěřuje se čtenářka Kristýna (33) z Prahy.

Proč vlastně chcete zahýbat?

Mnohdy za tím vězí nuda v manželství a s tím spojený stereotyp, schází nám ono pověstné vzrušení a tím i jiskra, za kterou bychom nejenom ušli světa kraj, ale byli bychom ochotni kvůli ní upsat duši ďáblu. Prostě je tak fantastické cítit se chtěně, (po)milovaně a pekelně sexy. Mnohdy se ale jedná o hec a taky o vědomí si dokázat, že pořád máme na to, abychom si našli utajovaného nápadníka a udržovali s ním poměr.

Něco za něco: Vy máte dobrodružství a on zase kupu toho sexu

Vám stačí dostat krásný dárek, kytici růží, nebo vypadnout z nudy v manželství do zapadlého hotelu za městem. A jemu zase to, čím mu za to vše poděkujete. A na málo zvaný váš milenec nebude. Od té doby, co byl vynalezen sex, jsou v tomto směru slova díků zbytečná. Tam, kde hrají první housle orgasmus a povyražení, jste víceméně od neplánovanou láskou chráněni.

„Ivan je zbohatlík se vším, co k tomu patří. A Já udržována máma, co nemusí nic a muže má pořád na cestách. Tak jsme se Ivanem rozhodli, že si společně ukrátíme volný čas a vyplníme si ho bezva zážitky,“ líčí své postřehy Viktorie (36).

Když promluví srdce

Vesměs k tomu přichází zcela nečekaně. Pozve vás na drink, vy přitakáte na souhlas a už se vezete. Potom následuje oběd, pak večeře a znenadání se u vašeho jakože kamaráda, nebo nedej bože kolegy z práce, probudíte na snídani. Pořád ale na vás doma čeká váš drahý, na kterého jste přitom všem tak trochu pozapomněla. A místo toho se nevzrušeně s novým objevem procházíte ruku v ruce setmělými uličkami, kradete si polibky jako puberťáci a vzájemně se svěřujete o tom, co vám přinesl život. Píšete si textovky, děláte spolu nevšedně všední maličkosti, a i když si to odmítáte přiznat, tak jste hlavou v oblacích a vašim já vám víří rej malinkatých motýlků a jemné ševelení jejich křídel vám navozuje pocit té nejsladší nirvány, totiž prvotní zamilovanosti.

A tady začíná problém, který není velký jako Brno, ale jako celý New York. Buďto musíte dát nové lásce stopku, nebo skoncovat s tou starou. A tyhle konce bolí. A nejvíc toho, kdo je opuštěn a nemá mu kdo pofoukat šrámy na srdci. V případě, že máte děti, hypotéku či společné dluhy je to ještě o to horší.

Dávejte si prostě bacha na to, koho pasujete do role vašeho milence a stokrát dobře si to promyslete. Vyhodit si z kopýtka tu a tam je rozhodně super, co si budeme povídat. Ale dát sbohem tomu, kterému jste úspěšně nasadila několikery parohy, už není žádný špás. A piště si, že ve finále to bude bolest i vás, protože konce, i když začátky něčeho nového, nejsou zrovna nejsnadnější.

A jak jste na tom vy?

Mohlo by vás také zajímat:

Článek

Typologie nevěrníků aneb na koho si dát pozor Foto:

Typologie nevěrníků aneb Na koho si dát pozor

Věděli jste, že není nevěrník jako nevěrník? Laura Janáčková ano a rozhodně si to nenechala pro sebe. Pojďte se seznámit s romantiky, dírkaři či sběrateli.

Článek

Spousta věcí je ve vztahu jinak, než si člověk na začátku myslí Foto:

9 chyb, které mohou zničit váš vztah stejně jako nevěra

Rozvedení muži popisují, co měli vědět, než se oženili.

Článek

Přítel mě opustil kvůli mé nadváze Foto:

Příběh Barbory: Přítel mě opustil kvůli mé nadváze

Muži jsou různí. A já jsem se setkala s jedním, kterému až příliš záleželo na vzhledu. Horší bylo, že jsme spolu měli dítě…

-lz-

Horoskopy 2018

reklama

reklama