reklama

Něco skřípe aneb Když vztah onemocní

Není nad krásné začátky vztahů, nad prvotní zamilovanost. Vzpomínáte? Bohužel často se pak stává, že zbudou právě jen ty vzpomínky. A nebohá žena pak s vytřeštěnýma očima sleduje tu osobu, do které se před lety tak nepopsatelně, tak bláznivě zamilovala, a říká si: Proboha! Jak je to možné? Cožpak mě tehdy postihla slepota? Opravdu mi tady ten chlapík připadal nápadně hezký, neobyčejně vtipný a vybraného chování?

Dnes mu přece z tepláků vyčnívá úctyhodné břicho, vtip neřekne, jak je týden dlouhý, a do dveří se hrne přede mnou, takže – jaképak vybrané chování?

Neztrácejte klid a optimismus, pravda, možná je váš vztah ve slepé uličce, ale z některých slepých uliček lze vykličkovat zpátky směrem k partnerskému štěstí. Přece se nevzdáte bez boje...

Krásnější než růže Foto:
Zdroj: thinkstockphotos.com
Krásnější než růže

Opravdu nestačí jen nostalgicky vzpomínat na to, jak jste se setkávali na náměstí pod kaštany, které právě kvetly, a bílé kvítky vám padaly do vlasů. Běželi jste jeden druhému naproti, a když jste se setkali, padli jste si do náruče a dlouze, neobyčejně vášnivě jste se líbali. Kolemjdoucí na vás buďto okouzleně či závistivě hleděli, anebo v rozpacích klopili oči a dívali se raději jinam. On pak vyndal odkudsi ze saka tři růže a ještě poznamenal, že jsou krásné, ale vy jste daleko hezčí. Znovu jste se objali a políbili. Kráčeli jste ruku v ruce na vyhlídku, kde je krásný výhled na město obklopené lesnatými kopci. Potom na večeři při svíčkách. Večer jste usínali pevně k sobě přitisknuti a skálopevně přesvědčeni o tom, že takhle krásné to bude po celý život.

Horoskopy 2018

reklama

reklama