reklama

Největší sexuální tabu pro muže? Tohle nikdy nepřiznají!

Milování má mnoho podob Foto:
Milování má mnoho podob
Foto: thinkstock.com

Jsou věci, které nám nikdy nikdo pořádně nevysvětlí a musíme na ně přijít sami.

 

Muži se obecně o sexu baví velice rádi. Jsou ochotni rozvíjet teorie o různých sexuálních výstřelcích, přiznají (mezi sebou) i nevěru, ostatně v jejich pojetí mnohdy jde o „sbírání zářezů“.

Jen málokdy, ba dokonce spíše nikdy nikomu, ani nejlepším kamarádům, nepřiznají, že mají problémy s erekcí. Je to jedno velké tabu, které zametávají pod koberec, jak to jen jde. Vyhýbají se milování a jejich partnerky si pak mohou myslet, že mají sexuální vybití jinde…

Přitom erekce je pro muže barometrem zdraví. Erektilní problémy mohou předznamenávat nemoci cév, cukrovku, často jsou za nimi psychické potíže.

Článek

Lesní ženy v akci

Máte cenu, jen když jste dokonale vyholená? Hon na lesní ženy začal

Reklamní kampaň jedné kosmetické společnosti je založena na hypotéze – čím víc chloupků máte, tím méně jste ženou.

Muži si stárnutí nepřiznávají

Erektilní potíže lze dnes už naštěstí velmi úspěšně léčit a kdo nevyhledá včas androloga (něco jako gynekolog pro muže) či sexuologa, je jen sám proti sobě. Daleko větší potíže mají muži s tím, aby přijmuli fakt, že už nejsou nejmladší a že sexuální život se s věkem mění. Mnozí z nich se snaží omladit a vyřešit situaci tím, že se vymlouvají na druhou mízu a své sexuální libido podporují „mladším modelem“ v podobě nové partnerky. Je to však dost možná jen relativně krátkodobé řešení.

Ale oni za to nemohou!

Nikdo totiž mužům v průběhu života neřekl, že sex se věkem mění. Ve věku padesáti let a výše už ne vždy zabírají triky, které fungovaly, když oběma bylo dvacet, třicet let. Při problémech s erekcí propadají totální depresi zejména muži, pro které slovo sex bylo synonymem pro pohlavní styk a nikdy jinak svou sexualitu nerozvíjeli.

líb Foto: thinkstock.com

Foto: thinkstock.com

Zaučte je!

Pokud jste ještě svému partnerovi v průběhu života nevysvětlila, že vám dělá dobře nejen pronikání (to lze vždy zařídit vibrátorem), ale i hlazení a laskání ústy, jemně ho k tomu navádějte nyní. Pomalu a postupně musí objevovat nové sexuální aktivity, které nejsou tolik orientované na kvantitu, ale na kvalitu. Čím jste oba starší, tím jsou doteky důležitější. Tři čtvrtiny žen stejně dosahují spíše klitoridálního orgasmu. A pro ten je nejlepší používat jazyk, prsty a nejrůznější erotické pomůcky.

Nové způsoby

Pro uspokojení muže, „kterému už není dvacet“, používejte sexuální techniky, které víceméně fungují na sto procent – např. společná masturbace, stimulace rukou, orální uspokojení nebo aspoň nažhavení. Zkuste se objednat na společnou tantrickou masáž. Objevujte nové obzory.

Ze sofistikovanějších metod se můžete snažit o stimulaci prostaty. Pokud je pro vás (nebo pro něj) nepředstavitelná anální stimulace, můžete prostatu masírovat zvnějšku prostřednictvím hráze.

Článek

Stáří a sex se nevylučují, jenže spousta lidí to odmítá uznat Foto:

Příběh Hany (65): Sex musím před svým okolím tajit

Oproti mnohým jsme se s manželem do důchodu těšili. Plánovali jsme si, jak budeme od jara do podzimu žít na chatě a hlavně rozmazlovat vnučku. Smrt mého muže naše plány...

Vhodná příležitost je důležitá

Nevystavujte muže zbytečnému stresu tím, že po něm budete chtít sex, když je zrovna psychicky nebo fyzicky vyčerpaný. Ani po alkoholovém opojení pravděpodobně nebude příliš v pohodě. Když chcete sex, určitě to najevo dejte, ale láskyplně. A nikdy mu nevyčítejte, že nemáte dostatek sexuálního uspokojení. To by mělo úplně opačný účinek.

Článek

Zralá žena a koloušek Foto: thinkstock.com

10 důvodů, proč mladší muži milují zralé ženy

Nebojte se vztahu s mladším partnerem! Má to spoustu výhod pro obě strany.

Článek

Ať žije Valentýn! Foto: thinkstock.com

Velký horoskop LÁSKY a SEXU na rok 2014

Co čeká naše srdce v tomto roce?

Článek

Hrdé na svá těla

Hrdé na svá těla! Pozice, ve kterých budete vždy sexy

Na každé ženě je vždy něco zajímavého, poutavého, něžného.

Článek

Ali Hammoud v celé své kráse Foto: archiv soutěže Muž roku

To je on: Nejkrásnější muž světa je v Česku! Líbí?

Být nejkrásnějším mužem planety je řehole. Mister International Ali Hammoud z Libanonou, který přiletěl do Prahy, by o tom mohl vyprávět...

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama