reklama

Nejvíc infekční prostory pro milování: Tady to nedělejte!

Každý z nás alespoň jednou pomyslel na to, jaké to je milovat se někde na veřejnosti. Bývá to opravdu tak vzrušující, jak se říká? Nebo jenom nechtějí ti, co to zkusili, přiznat, že to zas až tak úžasné nebylo? Ať tak či onak, vždycky hrozí šance, že při tom nebudete sami.

Tím však nemáme na mysli jenom zvědavé přihlížející, ale i fekální bakterie, infekci MRSA (zlatý stafylokok) nebo třeba norovirus způsobující problémy s trávicí soustavou. To je jen výčet nepříjemností, které se mohou vyskytovat na tvrdém povrchu v oblastech, kde se denně protočí hodně lidí.

Vytipovali jsme 5 míst, kterým byste se se svými sexuálními hrátkami měli opravdu vyhýbat:

infekce sex šatna Foto:
Zdroj: Thinkstock
Šatny v posilovně nebo tělocvičně

Infekce MRSA, streptokok, stafylokok, pásový opar – snad cokoliv, na co si jen vzpomenete, bylo nalezeno v šatnách posiloven a tělocvičen. Bakteriím se v tomto dokonale teplém a vlhkém prostředí náramně daří. Nejspíše bychom zde neměli ani chodit naboso, natož abychom se v těchto prostorech vyvalovali a převalovali povzbuzeni vyplavenými endorfiny z předchozí lekce bosu nebo zumby. Euforie pak brzo vyprchá, ale zbavit se škodlivých účinků zmiňovaných bakterií, to už je zapeklitější.

Horoskopy 2018

reklama

reklama