reklama

Neslušné fantazírování nás žen

Díky ní utečeme od reality stereotypních dní, ale takési jejím prostřednictvím dopomůžeme k orgasmu. Jaké erotické scénáře si nejčastěji přehráváme v mysli, a jaké lechtivé představy nás silně vábí je(z)realizovat?

Možná budete namítat, že vám se v hlavě nic podobného neděje, protože přece platíte za tu na úrovni, ale mít tu a tam mysl plnou erotiky není nic špatného, právě naopak. A jaké myšlenky, představy a fantazie sužují vaši hlavu?

Neslušné fantazírování nás žen - Obrázek 1 Foto:
Zdroj: thinkstockphoto.com
Soused, nadřízený, nebo vás učitel

Vídáte je každý den, šarmantně se na vás usmívají, a kdybyste měla zvolit sexy sympaťáka od vedle, vyhrál by to na plné čáře jeden z nich! A přesně z těchto častých důvodů, a tedy že je máte pořád na očích, se vám tito hošánci mohou propašovat do neslušného fantazírování. Jste si tolik nablízku a přitom tak vzdálení. V myšlenkách si můžete představovat mnohé, pozor jen, abyste (ne)vědomě nepřistoupila ke krokům vedoucí k realizaci. Jemu i vám by se to jistě líbilo, ale co je v domě, je sice lákavé, ale není pro mě. Nebo si myslíte, že toto klišé už neplatí?

Horoskopy 2018

reklama

reklama