reklama

Opravdu HROZNÉ rande. Jak vypadá a jak ho přežít?

Jak přežít rande, které nestojí ani za minutu vašeho času? Foto:
Jak přežít rande, které nestojí ani za minutu vašeho času?
Foto: thinkstockphotos.com

Moderní doba přeje seznamování přes internet a schůzkám naslepo, kdy prostě nevíte, do čeho jdete.

Na druhou stranu se ale může stát, že dotyčného jakž takž či dokonce docela dobře znáte, ale i tak se na milostné schůzce ukáže, že si nemáte co říci, případně že má několik či více než několik špatných či přinejmenším kuriózních vlastností, o kterých jste do dnešního dne nevěděla. Nicméně schůzka právě začala a je třeba ji se ctí přežít. Můžete samozřejmě převrhnout židli v kavárně, rozrazit dveře a prchat s výkřikem: "Proboha, já už to nevydržím!"

Chcete-li však zůstat až do poslední chvíle opravdovou dámou, budete muset jednoduše zatnout zuby a snažit se situaci zvládnout o něco lépe. Jak na to?

 

Článek

Budeme si hrát na doktora?  Foto:

Ani vyzývavá, ani usedlá: Jak se obléknout na rande

Zamilovanost a milostné schůzky zlepšují náladu a prodlužují život. O tom by ostatně mohli odborníci na lidskou duši dlouze vyprávět. Choďte na rande, kdykoli to jen jde,...

 

Vypadá jako bezdomovec

Pochopitelně už vám není šestnáct a dobře víte, že pro vás princ na bílém koni zřejmě nepřijede. Rovněž Tom Cruise vám pravděpodobně milostný dopis vrcholící nabídkou k sňatku také nenapíše, ale podivná existence, která netrpělivě přechází sem a tam na smluveném místě a drží v ruce (dle domluvy) žlutý květ, vám vyrazila dech. Jedná se o cosi mezi chuligánem a trampem a vyznačuje se to dlouhými nečesanými pačesy, maskáčovými kalhotami a kostkovanou košilí, podobnou nosíval váš děda. Liščí ocas naštěstí chybí. Divný chlapík zpozoruje žlutý květ ve vaší ruce a vydává se vám vstříc. Nezbývá než se zachovat jako slušně vychovaná dáma. Neutíkejte. Nekřičte. Usmívejte se. Tu hodinku nebo dvě budete muset přežít.

Jak přežít rande, které nestojí ani za minutu vašeho času? - Obrázek 3 Foto:

 

Katastrofální prostředí

Určitě jste nikdy nebyla snob a netíhla k prostředí, kde každá bublinka v sodovce stojí deset korun, ale lokál, který vybral váš společník, vám nahání hrůzu. Hraje hudba připomínající hluk v tovární hale, v televizi řve fotbal, štěká tu pes, je tady zima a hostinský vypadá jako postava z hororu, ještě ke všemu oblečená do zástěry s mnoha skvrnami. V rohu kdosi třesoucíma se rukama hází mince do hracího automatu. V tomto případě bude nejlepší, když slušně, ale nekompromisně požádáte o změnu lokálu. Zde by vám hrozila otrava jídlem, případně by vás tu někdo mohl obtěžovat anebo by na vás něco spadlo.

 

Článek

Největší dietní mýty  Foto:

Důležité rande aneb Jak zhubnout bleskovou rychlostí

Léto stále trvá, což znamená, že teplé neforemné oděvy zůstávají naštěstí stále ještě v našich šatnících, a my si tak můžeme vybírat mezi sukýnkami, šatičkami či kraťasy s...

 

O čem to mluví?

Ale můžeme nabídnout i optimističtější variantu, kdy bude váš protějšek pěkně či alespoň přijatelně oblečen a bude vzbuzovat vaše sympatie. I tak ovšem může dojít k situacím, které vás rozhodně nenadchnou. Ačkoli se ocitnete v restauraci, jejíž vzhled vám bude vyhovovat a kde otrava pokrmy a nápoji (snad) nepřichází v úvahu, znepokojit vás může samozřejmě i to, o čem váš partner hovoří. Velké množství témat na první schůzku nepatří. Neměla byste se dovědět, kolik měl váš společník žen, neměl by naříkat nad svými chorobami a vyjmenovávat je způsobem: "Teďka mě bere žlučník, před měsícem mě vezli s mrtvičkou a v létě jsem spadl na zahradě do studny a málem bylo po mně!" Také vulgarismy či hovory o majetku a penězích jsou na první schůzce přísně zakázané.

Jak přežít rande, které nestojí ani za minutu vašeho času? - Obrázek 2 Foto:

 

Kdo to zaplatí?!

Jakékoli diskuse o tom, kdo zaplatí útratu v kavárně či restauraci, jsou na prvním rande krajně nevhodné. V tomto případě by měl bez jakéhokoli zaváhání vždy zaplatit muž. Jakmile se k tomu nemá, striktně vyžaduje, abyste se o placení dělili, případně vám zkormouceně oznámí, že ztratil peněženku anebo je momentálně ve finanční tísni, ihned zpozorněte. A pokud jste se na schůzce, která byla opravdu katastrofální, dokázala i přesto chovat decentně, v duchu se za to pochvalte. S chlapíkem se rozlučte, jakékoli pokusy o další schůzku slušně odmítněte. Anebo, chcete-li zachovat dekorum, tajemně sdělte: "Zavoláme si." A pak utíkejte domů, napusťte si vanu, rozsviťte vonnou svíčku a nalejte decinku dobrého vína. To vás uklidní.

Článek

Dopřejte si čas jeden na druhého Foto:

7 důvodů, proč rodičům nikdy nevyjde noční randění

Schůzka s manželem či přítelem může být v průběhu dne velmi příjemná, ale nejspíše se všichni shodneme na tom, že tu pravou intimní atmosféru a největší kouzlo s nádechem...

 

-em-

Horoskopy 2018

reklama

reklama