reklama

Otevřete si nové obzory: V lásce i na poli sexu!

Láska a sex to jsou ve vztahu dvě propojené nádoby, které společně vytvářejí ve svazku dvou kýženou harmonii. Pokud vám ten hulvát, kterého jste mylně považovala za lásku na celý život, dal košem, pojďte se do další romance vyzbrojit funkčními tipy, co vaši známost vyšlou do cílové rovinky manželství.

Když jste žárlivá, znamená to jediné, nevěříte mu! A nakonec na to dojedete stejně vy sama!

Ať už jste chodila s Pavlem, nebo Petrem, dopadlo to úplně stejně a vaše randění jste otrávila tím největším jedem, co jde s láskou ruku v ruce? Ano, žárlivost je prospěšná, ale v omezené míře, kdy člověka lehce budí z letargie, ale jakmile uhodí o poznání silněji, máte zaděláno na problém. V případě, že se váš několikátý vztah v pořadí dobral k rozchodu kvůli vašemu přehnanému podezírání a nesmyslných představ, jak vás za každým rohem podvádí s jinou, zamyslete se. Chyba nebude ve vašich partnerech, ale ve vás. Odněkud z vás vyvěrá silný strach, že o pozornost a lásku tak skvělého muže zaručeně přijdete.

Začněte si více věřit, mějte se ráda a hlavně pochopte, že i se sebelepším kořením musíte zacházet pomálu, jinak vám každý pokrm zhořkne na jazyku. A stejně tak je to i s láskou a žárlivostí. Přece nechcete být ta mrcha, co datluje smsky, když milý nepřijde na minutu přesně a spřádá plány o pomstě, jakmile mu (možná někdy) přijdete na nevěru. Tímto chováním od sebe odeženete i sebevěrnějšího chlápka, s vámi totiž nebude k vydržení a on raději půjde za tou, co sice nemá pohled laně a trojky ňadra jako vy, ale v její prospěch mluví to nejdůležitější – má všech pět pohromadě!

Horoskopy 2018

reklama

reklama