reklama

Pár si psal celý rok záznamy o svém sexu. Jaké byly následky?

Další vyplněné políčko v tabulce Foto:
Další vyplněné políčko v tabulce
Foto: iStock

Když si uvědomíme, jak na tom se sexem skutečně jsme, už to nikdy nebude stejné.

Jeden Američan sledoval po celý rok svůj sexuální manželský život. Podle magazínu Woman´s Health chtěli s manželkou prostě vědět, jak na tom jsou ve vztahu ke statistikám frekvence sexu jiných párů. A samozřejmě také doufal, že pak bude po manželce mít důvod žádat ještě více sexu.

Oba jsou spolu už téměř deset let, z toho několik let jako manželé. Stejně jako mnoho dlouhodobých párů, jejich sexuální život začínal ztrácet šťávu. Aspoň takový měli pocit. A tak se rozhodli sledovat, jak to je s jejich milováním v průběhu roku, aby viděli, kde mají ještě zapracovat.

Do tabulky si psali v podstatě vše - pohlavní styk, orální sex, orgasmus, sledování porna, masturbaci a další činnosti (jako například kdo sex inicioval, jestli prováděli nějaké speciální techniky). Během roku zažili tedy 108 pohlavních styků a 201 orgasmů ( 109 jeho a 92 jich měla ona). To není vůbec špatné!

sex v kuchyni Foto:

 

On také narazil na několik zajímavých faktů: vysoce pravděpodobné je, že jakmile se přiblíží polovina měsíce – tedy chvíle, kdy má jeho partnerka ovulaci, skoro stoprocentně mají sex. A pak přišel tento amatérský sexuolog také na to, že čím méně masturboval, tím častěji měli společný sex s manželkou. To dává smysl….

Na konci svého experimentu zjistili, že mají sex v průměru dvakrát týdně, což je skvělá zpráva! Záleží samozřejmě na životním období a co komu vyhovuje, ale podle statistiky je takováto frekvence zcela v pořádku.

Jaké z toho plyne ponaučení?

Máme tendenci svůj sexuální život podceňovat a domnívat se, že ho máme horší než páry v okolí. Například často zapomínáme, kdy naposledy jsme měli sex. Oba manželé se shodli na tom, že byli „příjemně překvapení“ tím, jak frekventovaný a rozmanitý jejich sexuální život je.

Takže máme si všichni dělat v ložnici zápisky? To nemůže škodit, pokud vás to baví. Jen to dělejte s úmyslem zlepšit sexuální život a ne abyste výsledky použili jako důkaz, že se váš partner v posteli fláká…

Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Vášnivý polibek na veřejnosti? Za dob našich prababiček nemožné! Foto:

Sex za starých dobrých časů: Jak si užívaly naše prababičky?

Při pohledu na historické fotky dědů s mocnými kníry a jejich chotí s naškrobenými spodničkami nás občas napadá, jak to tihle ctihodní předci měli vlastně se sexem?

Článek

Proč jsou lesbičky v sexu spokojenější?  Foto:

Proč jsou lesbičky v sexu spokojenější? Zeptali jsme se jich a dává to smysl

Traduje se, že lesbičky by v sexuální sféře neměnily vůbec nic . A proč taky?! Jsou totiž spokojené až na půdu. Nepotřebují nevěru, aby naplnily svůj milostný život, ony...

Článek

jak povýšit sex na úžasný hlavní Foto:

7 tipů, jak povýšit váš sex z průměrného na úžasný

Mít sex, který je jen „dobrý“, je málo. Poradíme vám, jak to udělat, aby byl váš sex naprosto skvělý!

 

Článek

Jsou Češky náruživé? Foto:

Češky nymfomanky! Kolik mužů si v průměru dopřejí? Tipněte si

Češky v sexu vystřídají za život v průměru sedm partnerů, o dva víc než průměr zjištěný průzkumem v 15 zemích.
Horoskopy 2018

reklama

reklama