reklama

Příběh Lady: Spím s přítelem své dcery a nemůžu s tím přestat

Lada (47): Spím s přítelem své dcery! Foto:
Lada (47): Spím s přítelem své dcery!
Foto: istock.com

Když do mého vyhaslého života vkročila naděje v podobě slastných okamžiků a promilovaných nocí, rázem jsem ožila. Každou volnou chvíli trávím v náruči Davida, snoubence mé jediné dcery.

S Karolínou jsme vždycky vypadaly spíš jako sestry než jako matka s dcerou. A všichni si nás proto dobírali. Samozřejmě nebudu lhát, že se mi takové řeči příčily, právě naopak. Užívala jsem si je plnými doušky, nádherně hřály na srdci a zvedaly mé sebevědomí do dalších výšin. Můj manžel je pořád na cestách, jezdí kamionem, tak se doma dvakrát často neukazuje. Díky tomu jsem mimo jiné souhlasila s tím, aby se Karolínin David nastěhoval k nám. Přišlo mi zbytečné, aby si platili byt, když mohou mít pro sebe celé druhé patro našeho domu.

Noci patří nám..

Karolína začala jako sestřička v nemocnici sloužit noční a my jsme byli s Davidem přes noc často úplně sami. Prvně mi to přišlo nepatřičné, ale dnes jsme za to oba rádi. Asi je vám to naprosto jasné. Spíme spolu, užíváme si sexu a vůbec nic na tom nechceme měnit. David jako mladý pětatřicetiletý kolouch je značně při chuti a navíc na něm příroda rozhodně nešetřila. Já jsem si sex užívala už jako mladá, ale teď s mladým milencem je to snad ještě lepší než kdy jindy.

Vlastně se pokaždé nemůžeme dočkat, až přijde náš čas a dcera nám nevědomky umožní mít zase volný prostor. Sama se mi svěřila s tím, že na sex dvakrát není, což vzhledem k Davidovým sexuálním potřebám není zrovna rozumné. Vlastně ji chráním před hrozícím rozchodem, kdyby si našel milenku a mimo sex k ní začal chovat navíc i nějaké ty city. Pamatuji si také na chvíle, kdy Karolína marodila, a my jsme se museli nějak nenápadně, nezávisle na sebe, vypařit z domu a sejít se na opuštěném parkoviště v lese, kde jsme na sedadle auta prožívali trestuhodné vyvrcholení.

Aby v tom nebyla láska…

Jenomže i přes vzájemné sympatie, se nedokážu zbavit dojmu, že David je v našem vztahu o trochu dál než já. Leží vedle Karolíny v ložnici a přitom mi píše erotické textovky, jak velkou má na mě chuť a že má v plánu se v noci vypařit a jít za mnou pro trochu toho kvalitního sexu.

Jeho pozornost si užívám, byť se musíme krotit, aby si Karolína nevšimla vzájemného jiskření. Jednou i manžel prohodil, že si mě David všímá víc než dcery. A to je celkem co říct, protože jinak on nevidí a neslyší.

Abych řekla pravdu, neumím si představit, že by naše večerní dostaveníčka měla jednu provždy skončit. A i když bych měla jisté výčitky mít, tak se jim kdoví jak moc nepoddávám. Jsem v tomto směru sobec, ale i tak se musíme mít na pozoru. A zřejmě díky tomu adrenalinu z možného odhalení se nám to zamlouvá ještě o kapku víc.

„Na 100 % mě zatratíte a budete mě považovat na nemorální mrchu, která koná dvojnásobnou nevěru. A podvádí jak těžce pracujícího muže, tak také svoji jedinou dceru. Karolínu mám ráda, máme spolu báječný vztah, ale svého milence si jenom tak vzít nenechám,“ svěřuje se jasně a na rovinu Lada.

Lada (47) z Prahy

Přečtěte si také:

Článek

S rozchodem se odmítám smířit Foto:

Příběh Jany: Jsem závislá na bývalém příteli. S rozchodem se odmítám smířit

Závislí můžeme být třeba na kávě, alkoholu, cigaretách, ale také na konkrétním člověku. A o poslední zmíněné závislosti, která přerostla v posedlost, vypráví příběh Jany...

Článek

Vášnivý polibek na veřejnosti? Za dob našich prababiček nemožné! Foto:

Sex za starých dobrých časů: Jak si užívaly naše prababičky?

Při pohledu na historické fotky dědů s mocnými kníry a jejich chotí s naškrobenými spodničkami nás občas napadá, jak to tihle ctihodní předci měli vlastně se sexem?

Článek

Tereza (37): Otčím mě zneužíval, kvůli tomu žiji jako poustevník  Foto:

Příběh Terezy (37): Otčím mě zneužíval, kvůli tomu žiju jako poustevník

Moje máti se po tátově smrti zamilovala až moc rychle. A do mužského, který ji pobláznil nevídaným způsobem. Jenomže po letech ve spokojeném vztahu máma přibrala a můj...

Horoskopy 2018

reklama

reklama