reklama

Proč jsou lesbičky v sexu spokojenější? Zeptali jsme se jich a dává to smysl

Proč jsou lesbičky v sexu spokojenější?  Foto:
Proč jsou lesbičky v sexu spokojenější?
Foto: istockphoto.com

Traduje se, že lesbičky by v sexuální sféře neměnily vůbec nic . A proč taky?! Jsou totiž spokojené až na půdu. Nepotřebují nevěru, aby naplnily svůj milostný život, ony to hravě zvládly úplně jinak a lépe.

V čem tkví jejich klíč k harmonickému milování? A co jim můžou heterosexuální ženy závidět? Koukněte se na to společně s námi.

„Cítím se s Janou sexy, i když jsem nahá“

„Nemusím řešit, že moje prsa nejsou v mých čtyřiceti to, co bývala. Prostě my holky víme, že čas nikdo neokecá a že se nám prostě naše přednosti jednou trochu prověsí. Celulitidu, strie a další stresy, které moje kamarádky zažívají jenom proto, že se mají vysvléct před chlapem, vzal čert. Jedna před druhou neskrýváme vůbec nic, což v heterosexuálním svazku dost dobře nejde. Chlap chce vždycky tu s těmi největšími prsy a pidi zadkem. A co si budeme povídat, všechny modelky prostě nejsme,“ vysvětluje Radka lesbický pohled na nahotu a upozorňuje tím na časté komplexy heterosexuálních žen.

„Klitoris a bradavky mají konečně kompletní servis“

„Dřív, než jsem si konečně ujasnila, že jsem na ženy, jsem měla jisté techtle mechtle také s muži a řeknu vám, že moje bradavky s klitorisem nebyly zrovna dvakrát rozmazlovány. Mnohem častěji totiž vyžadoval orální uspokojení především ode mne. A když už začal jazykem mé poklady dráždit, tak jsem spíše než s blížícím se orgasmem měla tu čest s totálně nepříjemným pocitem tu a tam až hraničícím s bolestí. Jako lesbička se tohoto předimenzovaného mazlení bát nemusím. Tamara totiž moc dobře ví, jak dráždit bradavky a klitoris, aby mi její doteky spolehlivě spustily orgasmus,“ vysvětluje s úsměvem na rtech Denisa (36) a v očích jí spiklenecky jiskří.

„(Jen) o průniku to není“

„Klasický sexuální styk je fajn a s vibrátorem si ho s Darinou můžeme užít taky. V tom problém opravdu není. Muži jsou primárně orientováni na průnik s několika tempy nahoru a dolu a nevědí o světě. Zato lesbičky považuji za středobod vesmíru především ty hrátky okolo a experimentování. A zároveň moc dobře všichni víme, že ten nejčastější orgasmus, který ženy kdy potká, je právě ten klitoridální. A k tomu chlapa opravdu nepotřebujeme,“ vysvětluje Lucie (28).

Venušanky vědí, co chtějí

Říká se, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše a něco na tom opravdu je. Dvě lesbičky, jakožto dvě Venušanky, si rozumí tělem i duší bez hromady kompromisů. „Lesbičky jsou spokojené nejenom v sexu, ale tato harmonie hraje významnou roli i ve vztahu jako takovém, mají k sobě pochopitelně mnohem blíž,“ popisuje hlavní princip lesbického štěstí odborník.

Heterosexuální páry dělí své činnosti a role na ty mužské a ženské. U lesbiček tato fádnost odpadá. Homosexuální partneři daleko víc fungují na principu vzájemné spolupráce, která začíná a končí brilantní komunikací. Žena s ženou rády poklábosí, kdežto muž s mužem ví, že není od věci spokojeně mlčet. A v tomto směru mají lesbičky i gayové prostě navrch.

Mohlo by vás také zajímat:

Článek

Nejsem lesba, ale holky se mi líbí! Foto:

Nemyslím si, že jsem lesba, ale líbí se mi moje kamarádka. Mám jí to říct?

Už jsou to tři týdny, co jsme vám představili guru Káju... Pro ty, kterým tyto tři díly poradny unikly, je zde vysvětlení, jak tento nápad vlastně vznikl a co vám bude...

Článek

Erotické sny máme všichni Foto:

Víte, proč se nám zdají erotické sny?

Podle francouzského statistického úřadu přiznává 80 procent mužů a 70 procent žen, že se jim zdají erotické sny. Mají nějaký význam, a pokud ano, jak si je vykládat?

-lz-

Horoskopy 2018

reklama

reklama