reklama

Prokletí milenek: Opravdu vás baví být ta druhá?

Být milenkou ženatého muže není žádná legrace. Zprvu vás těší zdánlivé výhody, které máte oproti právoplatné manželce. Milenky bývají ve většině případů mladší, často výrazně, štíhlejší, veselejší, bezstarostnější a blond. Kromě toho mají i delší nohy.

To všechno je pro ženu velký kapitál, ale... je tu jedno ale...

Vše ostatní, tedy svatební fotografie, dům se zahradou, labrador, platební karta, chata v Krkonoších, automobil a ten rozkošný tříletý chlapeček – patří manželce. Což nejsou právě nadějné vyhlídky. Přitom málokdo je tak silný, aby se navždy spokojil s rolí toho druhého, respektive té druhé.

Jaké zásady by tedy měla tajemná žena v pozadí pokud možno respektovat, aby neriskovala ztrátu zadaného milého?

Důvody, proč ženy odmítají muže, se většinou moc neliší. Foto:
Zdroj: profimedia.cz
Netelefonovat pozdě v noci a brzy ráno

Telefonáty a zasílání textových zpráv by si měla každá dobře vychovaná milenka nejprve důkladně promyslet. Rozhodně se nikdy neozývejte ráno anebo večer, kdy je váš miláček prokazatelně přítomen doma. Což pochopitelně platí také o sobotách a nedělích. Telefonujte v pracovní době, kdy dobře víte, že je váš ženatý milý ve své útulné kanceláři buďto sám, anebo obklopený tolerantními, chápavými a patřičně lehkomyslnými kolegy. Nebo musíte disciplinovaně čekat, až zatelefonuje on. Čekat... nejen hodiny, často i dny. Však už jsme se zmínili, že život milenek není jednoduchý.

Horoskopy 2018

reklama

reklama