reklama

Ranní versus večerní sex: Co je lepší?

Ráno nebo večer? Obojí má svá pro i proti Foto:
Ráno nebo večer? Obojí má svá pro i proti
Foto: Thinkstock

Zatímco milý staví ihned po ránu své šapitó a neodbytně doráží, vy máte ze všeho nejvíc chuť otočit se na pravý bok a dát si dvacet. Co pánové na ranním sexu vlastně mají, proč vadí nám, a z jakého důvodu vlastně preferujeme raději ten večerní?

 

Ano je to tak! Muži vyžadují sex z rána, kdežto my, ženy, raději až pod závojem noci, kdy se pak můžeme zakutat pod peřinu k partnerovi a usnout mu v náručí.

Je jen na vás, v kterou křesťanskou nebo i nekřesťanskou hodinu se budete milovat. Ranní i večerní doba mají své výhody a nevýhody. Tady jsou:

 

Sex při východu slunce: Nabije vás energií, zvýší výkonnost a zlepší náladu

Všichni muži vám budou svorně tvrdit, že neexistuje nic lepšího než sex po ránu, protože podle všeho to příroda tak chtěla. Ano, ranní erekce je sice na místě ve chvíli, kdy sluneční paprsky zalijí vaši ložnici, ale co naplat, když vy od rozlepení víček víc toužíte po sprše a zubním kartáčku než po maratonu za orgasmem?!

Článek

Ženy s nejvíce orgasmy? Víme, které to jsou Foto:

Ženy s nejvíce orgasmy? Víme, které to jsou

Přiznejme si na rovinu, že jedním z hlavních důvodů, proč máte sex, je, abyste dosáhly orgasmu. Samozřejmě, můžete mít sex i bez něj, ale kdo by ten blažený pocit na konci...

 

„Jako byste mi mluvili z duše, já ranní milování opravdu neuznávám. Abych platila za vnímavou a aktivní milenku, musím se cítit přitažlivě, sebevědomě a sexy, jinak to nestojí za nic. A bohužel pro Martina tomu tak po ránu opravdu není. Právě naopak, můj milostný apetit se ze všeho nejvíc ozývá právě večer, kdy můžu vklouznout do svádivého negližé, zahalit se do vůně jemných broskví a pak nakráčet do ložnice, kde můžu drahému předvést, že i v manželství po dvaceti letech to může pořádně jiskřit,“ říká Marcela (44).

Jenomže mužům je prý podle všeho úplně jedno, že jste rozcuchaná, neupravená nebo nemáte do hladka oholené nohy. Mnohem důležitější je fakt, že mohou nastartovat den tím, co je pokaždé spolehlivě probere a naladí na dlouhý pracovní den. Pánové sex v tuto dobu považují za něco jako rozcvičku, která je, na rozdíl od té klasické, zbaví navíc milostného napětí a sníží tak riziko potencionální nevěry v důsledku dlouhé sexuální abstinence. Navíc je utvrdí v dojmu, že jsou v partnerství nadmíru (u)spokojeni.

Článek

Máte rádi sex po ránu? Podle odborníků je nejlepší! Foto:

Máte rádi sex po ránu? Podle odborníků je nejlepší!

Ať se vám sex hned po ránu líbí, nebo ne, odborníci ho vychvalují. Přispívá k lepší imunitě, vitalitě i k dobré náladě, prospívá srdci i cévám a snižuje riziko infarktu a...

 

Možná by nebylo od věci udělat milému (alespoň občas) radost, zaběhnout si do koupelny dřív, než se probudí a střihnout si rychlé číslo ještě před tím, než se vaším domovem začne ozývat dětský halas. Ranní sex je rychlý, dáte prostor vášni, rozproudíte krevní oběh mnohem efektivněji a zdravěji než hrnkem černé kávy a za ty vzpomínky, co vám budou doznívat v mysli během pracovní porady, to prostě stojí.

Večerní sex:  Více romantiky, méně studu

Pokud si rozkoš schováváte na večer, tak můžete počítat s tím, že celý akt bude procítěnější a intenzivnější než ten ranní. Máte totiž celou dlouho noc na to, abyste si vzájemně užili sami sebe v nespočtu milostných poloh, a pak je tady ten bonus, že až bude po všem, můžete se propadnout do hlubokého spánku. V potemnělé ložnici se taky ztratí nějaké to kilo navíc, celulitida se stane neviditelnou a vaše stydlivost je fuč, nemluvě  o mocné představivosti a síle fantazie, které milování vtisknou nový, omamnější rozměr. Večer máte čas se na sex naladit sklenkou vína a hodit se podle vašich měřítek do gala, ale tu a tam musíte počítat s tím, že po celém dlouhém dni na vás může padnout únava a váš milostný záměr může vyjít do ztracena.

Článek

Jak si užít sex a nevzbudit děti Foto:

Jak si užít sex a nevzbudit děti

Máme pro vás pár tipů, jak utlumit různé zvuky, aby pro vás milování nemělo ponižující dohru.

 

Postřeh pro seriálové maniačky: V případě, že muže ráno odmítnete s tím, že večer má orgasmus jistý, mrkněte se předem do programu, zda vám v tom nebrání vaše seriálová závislost, protože odmítnout ho i podruhé s průhlednou výmluvou na bolest hlavy by nebylo zrovna dvakrát rozumné.

-len-

Horoskopy 2018

reklama

reklama