reklama

Romana (36): spím se svým tchánem a čekám s ním dítě!

Spím se svým tchánem a čekám s ním dítě! Foto:
Spím se svým tchánem a čekám s ním dítě!
Foto: thinkstock.com

Postel sdílím nejenom se svým mužem, ale navíc i s jeho otcem, který v sexu válí, kdežto jeho syn je tak trochu nemehlo. Jenomže úžasný sex přerostl v něco víc – v lásku, která je navíc korunována nečekaným těhotenstvím.

Začalo to nevinně, i když nám oběma bylo zpočátku jasné, že spolu v posteli prostě jednou skončíme. Martinův otec je prostě světák, který má zkušenosti, šarm, charisma a hýří sex-appealem na všechny světové strany. Zato Martin je sice hodný chlap, co by se pro rodinu rozkrájel, ale v posteli a tak celkově všechno s ním stojí za starou belu. Dá se říci, že je celý jako jeho máti – nemastná a neslaná, co vám odkýve naprosto všechno.

Článek

Jedním hříchem k dalšímu

S Martinovým otcem Milanem udržuji poměr už nějaký ten pátek, vlastně to začalo jednoho dne, když k nám přišel posekat trávu a pak se s chutí postaral i o moji „zahrádku“. V ten den jsem se domů vrátila s báječnou náladou, v práci mě povýšili a vidět tchána bez tričku jen ve starých džínách byla sakra líbivá podívaná. Na svůj věk je to vážně štramák a ty šediny, co mu darovaly zkušenosti, mu prostě sluší. A pak když na mě promluvil tím svým chraplákem, mlsně zakoulil očima a připojil polibek ke gratulaci, řekla jsem si v legraci o další s odůvodněním, že na takový vzestup v kariéře je jedna pusa málo. Začali jsme se líbat a pak se ve stanu, který si na zahradě postavily děti, jsme se pomilovali s takovou vášní, že jsem z toho byla paf ještě několik dní po té. Tehdy jsme si pod spacákem přísahali, že se to nesmí nikdo dozvědět a že se tak stalo jednou a naposledy, ale nakonec jsme byli schopni naplnit jen první část slibu. Nikdo o tom sice neví, ale od toho okamžiku se scházíme pořád a čím dál častěji.

Sex dal orgasmus a na lásku bylo zaděláno

Martin dělá výpravčího ve vlaku a jsem za to nesmírně ráda. Jsou totiž turnusy, kdy není třeba tři dny v kuse doma a jak se říká, kocour je fuč a myši mají pré.

Tyhle okamžiky jsou nejvíc a já vím, že Milan bude patřitSpím se svým tchánem a čekám s ním dítě! Foto: jenom mně. Tchyně se zapáleně věnuje zahradě a věčnému koukání na telenovely, takže jí nepřijde zvláštní, když se její mužský na chvíli vypaří z domu s průhlednou výmluvou a míří za mnou. U nás doma se však setkáváme jen občasně, někdy se milujeme v autě, v hotelu nebo v zahradním domečku na chatě.

Jenomže už to dávno není jenom o sexu, povídáme si o starostech, vzájemně se svěřujeme s tím, co nás trápí, jsme tu jeden pro druhého a chceme spolu začít žít. Z chvilkového poblouznění se prostě vyklubala láska a oba hledáme vhodné načasování k tomu, abychom to oznámili rodině, o kterou rázem kompletně přijdeme. Bohužel je nám to úplně jedno. I když tuším, že udělám dětem ze života chaos už tím, že jejich dědeček bude najednou žít s jejich mámou, zato s tátou se budou vídat sporadicky.

Drahý něco tuší, ale o dvojnásobné nevěře nemá ani páru

Navíc jsem zjistila, že jsem těhotná a vzhledem k tomu, že jsem s Martinem více než tři měsíce nic neměla, tak je úplně jasné, kdo je otcem. Můj manžel sice začíná něco tušit a domnívá se, že je něco špatně, ale netuší, že je špatně úplně všechno. Tento týden máme v plánu rodinnou sešlost, na kterou to společně oznámíme svým protějškům. Na jednu stranu z toho mám strašný strach a propadám se do deprese, ale na tu druhou se neuvěřitelně těším, až odhodím to závaží, přestaneme se skrývat a začneme spolu žít, zvlášť když teď čekáme miminko.

Z řečí, co budou kolovat, si hlavu nedělám!

„Asi mě budete pranýřovat za to, že jsem mrcha a kdesi cosi, ale já vám řeknu jediné, je mi to úplně jedno. Tímto příběhem chci apelovat na ty, které jsou na tom podobně jako já, ať seberou rozum do hrsti a svůj románek zlegalizují, což máme v plánu už tuto neděli. Probděla jsem bezpočet nocí a došla jsem k závěru, že chci být konečně šťastná,“ říká jasně atraktivní bruneta (36), které odhodlání rozhodně neschází.

Romana z Prahy

Přečtěte si také:

Článek

Článek

Realita mateřství: Co vám dá, čím překvapí a s čím se vyplatí počítat? Foto:

Realita mateřství: Co vám dá, čím překvapí a s čím se vyplatí počítat?

Pokud plánujete mít rodinu, možná vám dnešní článek udělá v lecčems jasno. Mateřství ženě otevírá dveře tak trochu do jiné dimenze života. Co všechno se změní, když vám v...

Článek

Kojení dá dítěti vše, co potřebuje, a mamince pomůže zhubnout Foto:

10 překvapujících faktů o kojení

Kojení je nejlepší způsob, jak dodat dětem živiny, které tolik potřebují ke správnému vývoji. Ale to není jeho jediná přednost. Má jich daleko víc.


Horoskopy 2018

reklama

reklama