reklama

Sex, zn. Jen na jednu noc

Stačí trochu alkoholu a zábrany postupně odpadávají Foto:
Stačí trochu alkoholu a zábrany postupně odpadávají
Foto: Thinkstock

Vášeň spolu s přicházející rozkoší zaplaví tělo, rozum se vytrácí a na sex na jednu noc s přitažlivým floutkem, se kterým byste si stejně nedokázala představit společný život, je zaděláno.

Pravé dámy to (na oko) prostě nepochopí, ale najdou se mezi námi i potencionální hříšnice, které prostě tu a tam sejdou z cesty a okoření si život tímto peprným dobrodružstvím. Jak si ho ale užít bez potíží a výčitek, které by vám ukradly povznášející pocit z toho všeho?

Článek

Ne vše, na co muži myslí během žhavých chvilek, se dá předvídat Foto:

Co se mužům honí hlavou při sexu? Budete překvapená!

Sex je pro muže a ženy jednou z nejpřirozenějších a nejjednodušších věcí. Není tedy divu, že v přítomnosti nahé ženy se mužovo uvažování stává celkem předvídatelným....

 

Ochrana především

I když jste šťastně zadaná už nějaký ten pátek a právě se chystáte vyrazit na večírek bez partnera, mějte po ruce prezervativy. Ty vás ochrání nejen před nepříjemným vyšetřením na venerologii, ale i několika nekonečně dlouhými vteřinami, než se zobrazí výsledek těhotenského testu.

Na pocit černého svědomí však ještě bohužel žádná ochrana vynalezena nebyla. Tak třeba pomůže omluva ve stylu, že vám ho osud prostě přihrál do cesty. A taky vás může hřát vědomí, že kdybyste to neudělala, mohla byste si to celý život vyčítat. A kdo by tohle riskoval?!

 

Netahejte si váš objekt vášně v žádném případě domů. Intimní vzplanutí by se mělo nejlépe odehrát na neutrální, leč bezpečné půdě (hodinový hotel to jistí...). Ano, i ze samotného názvu je patrné, že za 60 minut se dá stihnout mnohé. Pak bez pardonů opusťte dějiště hříchu. Na povídání přece máte nejlepší kamarádku!

Zaměřte se na sebe

Výhodou je, že si nezávaznou rychlovku můžete užít bez toho, že byste se stresovala, zda jste mu dobrou milenkou. Jde vám totiž primárně o vaše uspokojení. To jeho je až na druhé koleji. Zakažte si i přehnané očekávání, šlo vám jen o fyzický kontakt.

 

Pan neznámý

Střihnout si nespoutanou jízdu v kanceláři s proklatě sexy nadřízeným nebo kolegou může sice splňovat podstatu sexu na jednu noc, ale co bude následovat pak, je ve hvězdách. Nikdy nevíte, komu se firemní parťák stihne pochlubit a zda náhodou za úlet s šéfem nevyfasujete vyhazov. Těmto trablům se vyhněte a zacilte raději na neznámého sympaťáka, co na vás mrká třeba v potemnělém baru.

len

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama