reklama

Sexting vám pomůže zlepšit sex v reálném životě!

Sex Foto:
Sex
Foto: thinkstock.com

Znáte termín sexting? Víte, co se skrývá za tímto slovem? Na Wikipedii najdete toto: Sexting označuje elektronické rozesílání textových zpráv, fotografií či videí se sexuálním obsahem.

Nový průzkum ukázal, že lidé, kteří se navzájem vzrušují sexuálními esemeskami, mají daleko kvalitnější sex i naživo.

Zapomeňte na šeptání sprostých slovíček jen do jeho ouška a vyzkoušejte něco jiného… Pošlete mu esemesku, ve které mu barvitě popíšete, jak se na něj těšíte a co budete dělat, až přijde domů. Do detailů popište, jak se mu postaráte o jeho nádobíčko. To ho dostane do varu a váš sexuální život nabere na obrátkách.

Dobrou zprávou je, že podle průzkumu to většina z nás již praktikuje. Vědci z Drexel University oslovili více než 800 lidí a zjistili, že 8 lidí z 10 ve věku 18–86 let se přiznalo k odesílání a přijímání lechtivých zpráv s prostopášnými slovy nebo pikantními fotkami. Možná byste se divili, co za fotografie si posílá vaše babička s pánem, který k ní chodí o víkendu na kafíčko. Třeba to nebudou jen obrázky její rozkvetlé zahrádky a čerstvě upečené bábovky, která na něj ke kávičce čeká :-) 

Článek

Mýty o sexu - Obrázek 2 Foto:

Čím ničíme muže při sexu? ČEHO SE VYVAROVAT!

V posteli platí výrazněji než kde jinde přísloví "mluviti stříbro, mlčeti zlato"!

 

Holky, zjistěte si, jak na tom vaše babička je, mohly byste si s ní možná hezky popovídat a předat si vzájemné zkušenosti…

Tato praktika je dobrá, zvláště pokud máte vážný vztah. Lidé, kteří milovali posílat si takovéto zprávy od začátku vztahu, se v sexu prý nenudí ani po čase – když začíná vztah upadat do stereotypu, stačí vytáhnout osvědčené metody. Máte už vyzkoušené, že to funguje.

Článek

Jak ho rozpálíte? Foto:

Víte, co znamená Hummer ve spojitosti s orálním sexem?

Ne, není to „kouření“ na zadní sedačce v autě značky Hummer, což asi napadne většinu žen. Tedy pardon, jen ty, které nejsou s touto sexuální praktikou obeznámeny.

 

Pro všechny single dámy máme však upozornění: ne, abyste začaly rozesílat své „lechtivé“ fotky všem potenciálním partnerům. Na začátku vztahu by to některé mohlo dost vyděsit a mohli by vzít do zaječích, i kdybyste měla míry 90–60–90. Případně by si mohli myslet, že váš zájem o něj je jen povrchní a jde vám jen o sex, a to by mohlo škodit při vytváření „normálního vztahu“.

Jedno je jasné, je to skvělá věc, která dopřává párům více způsobů, jak otevřeně komunikovat o sexu.

Tak honem, vezměte do ruky své telefony a napište pár ohnivých slovíček, odměna bude jistě sladká!

Horoskopy 2017

reklama

reklama