reklama

Sexuální předsevzetí na rok 2016

Přestanu kouřit, zhubnu, budu více cvičit, omezím alkohol, najdu si jinou práci, vydělám víc peněz, budu se víc věnovat rodině…Je to zase tady – s příchodem nového roku přemýšlíme, co bychom na sobě vylepšili. Jdeme dost často do sebe. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, že byste si dali nějaké předsevzetí týkající se sexu? Určitě by ho většina z nás chtěla mít víc, přece jen náš milostný život přesouváme na vedlejší kolej.

Jaká však bývají nejčastější předsevzetí týkající se sexu? Jaké jsou tajné touhy, které by chtěli někteří lidé ještě v životě zažít? Zeptali jsme se pár žen i mužů.

Zažít sex na jednu noc Foto:
Zdroj: Thinkstock
Zkusit sex na jednu noc

„Myslela jsem na to poměrně často a asi jen tak nepřestanu, dokud to nezažiju. Strašně mě láká sex na jednu noc. Nejdřív si dát příjemnou koupel, oholit se do posledního chloupku, příjemně se nalíčit a navonět, vzít si sexy prádélko a svůdné šatičky a vyrazit na lov. Vyhlédnout si v baru, kde jsem dosud nikdy nebyla, pořádného borce a skončit u něj doma, kde se vášnivě pomilujeme. A jakmile usne, hned se vytratím a už ho víckrát neuvidím. Je to sice dost klišé, ale nemohu se této myšlenky zbavit. Musí to být úžasné – proč jinak by to lidi dělali?“

Michaela, 34 let

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama