reklama

Sexuální znamení, že by vás mohl partner podvádět

Jak poznat, že je vám nevěrný... Foto:
Jak poznat, že je vám nevěrný...
Foto: thinkstockphotos.com

To, jak se člověk chová při sexu, vám může napovědět, zda je či není záletník. Nová studie ukazuje, že u narcistických lidí – mají narcistické sklony jak v chování, tak i v posteli – se zvyšuje pravděpodobnost, že vám budou nevěrní.

Narcisti přehnaně vzhlížejí ke své vlastní osobě, trpí nepřiměřenou sebeláskou. Díky svým charakteristikám se stali vděčným objektem různých výzkumů. V jedné studii se vědci dlouhodobě zaměřili na 123 manželských párů. Účastníci zkoumání každý půlrok vyplňovali dotazníky s otázkami. Zjistilo se, že sexuální narcismus byl spojen s vyšší pravděpodobností výskytu nevěry v manželství. Podívejte se, jak rozpoznat sexuální narcisisty ve své posteli.

 

Článek

Muž a žena - dva různé světy Foto:

8 věcí, které ženy na mužích opravdu vytáčejí! Děláte je taky?

Ano, i když si život bez vás nedokážeme vlastně představit, někdy nastanou okamžiky, kdy bychom vás vystřelily na oběžnou dráhu. Jsou věci, které dělá skoro každý chlap a...

 

Sexuální vykořisťování

Příklad myšlení: „Mohl bych snadno přesvědčit svou manželku, aby v posteli dělala něco, co baví mě, co mám rád já.“

Ortel: Jedná se o partnera, který nehodlá poslouchat, co chcete vy, ale místo toho se vás snaží zmanipulovat, abyste se mu maximálně podvolila. Jediným jeho cílem je si vás zotročit, mít nad vámi moc. Jaké jsou jeho další typické projevy? Třeba vás přemlouvá k sexu, i když očividně nejste v sexuálním rozpoložení. Nebo vám nutí kdejaké sexuální pomůcky přesto, že mu dáváte najevo, že s nimi nechcete experimentovat.

 

Článek

Anální sex... Už nikdy více! Foto:

Příběh Marka: Manželka zatoužila po análním sexu. Dopadlo to katastrofálně!

Přinášíme vám příběh muže, kterému se stala opravdu kuriózní věc. Jak on sám říká, ihned poté si myslel, že sex už nebude mít nikdy v životě a bude žít v celibátu – a...

 

Sexuální nárokování

Příklad myšlení: "Vím, že si zasloužím sexuální aktivitu kdykoliv, kdy mám na to náladu. Slovo „ne“ pro mě neexistuje.“

Ortel: V tomto případě dochází k určitému překrývání dvou bodů – sexuálního vykořisťování a nárokování, které je ale více o postoji. Jedná se o člověka, který má na vrcholu svého žebříčku priorit naplnění sexuální touhy vždy, když se mu zamane. Jeho pud je silnější, nedokáže ho ovládnout rozumem. A nejspíše ani nechce.

 

Článek

Ti, kdo zažili sex během menstruace, tvrdí, že je daleko lepší.  Foto:

Sex během menstruace: Je mnohem lepší, ale má svá rizika

Milování během menstruace – nikdo o tom moc nemluví, to ale neznamená, že to lidé nedělají. Opravdu to není vhodné? Co vše o něm potřebujete vědět?

 

Nedostatek sexuální empatie

Příklad myšlení: „Pocity mé partnerky při sexu se mě vůbec netýkají. Nezajímá mě, jak to prožívá. Její věc.“

Ortel: Je to člověk, který si neklade otázky, jak druhého uspokojit. Proč by to dělat? Ani se nesnaží být s protějškem na stejné vlně. Souznění je pro něj naprosto cizí pojem. Je mu úplně jedno, zda partnera uspokojí nebo ne. Jakmile se udělá, sex v tu chvíli skončil. Vyloudí na vás orální sex, ale aby vám ho na oplátku vrátil? Zapomeňte a poučte se, že mu na to příště neskočíte. Chybí mu totiž sexuální empatie, nedokáže se do druhého vcítit.

 

Článek

Mýty o sexu - Obrázek 2 Foto:

Čím ničíme muže při sexu? ČEHO SE VYVAROVAT!

V posteli platí výrazněji než kde jinde přísloví "mluviti stříbro, mlčeti zlato"!

 

Mistr sexuálního umění

Příklad myšlení: „Pokud jde o sex, jsem pro ženy v podstatě božím darem. Nenajdou lepšího, do smrti na mě budou vzpomínat.“

Ortel: Tento druh partnerů má organismus už jen z té představy, že si myslí, že je nadsamec. Vlastně vás má při milování jako takový nástroj, skrze který si chce dokazovat, jak je úžasný. Sex je pro něj sport. Čím víc má zářezů na pažbě, tím je spokojenější. Jak už to tak bývá, často si tímto chováním něco kompenzuje (malý penis, začátek sexuálního života po třicítce apod.). Jestli se takovému člověku budete chtít někdy pomstít, není nic jednoduššího než se chovat v posteli, že vás vůbec nerozpálil.

Je zřejmé, že tento výzkum ukázal souvislost (nikoliv příčinu!) mezi sexuálním narcismem a podváděním. Ovšem pozor - ne každý člověk, který se řadí vysoko v sexuálním narcismu, bude nevěrný. Jak již bylo řečeno, určitě zbystřete, pokud u svého partnera sledujete nějaký typ narcistického chování. Lépe než jeho šmírování ale pomůže otevřená komunikace – o všem si na rovinu promluvit. Pokud váš partner nebude poslouchat, je to znamení, že byste si měla najít někoho jiného.

 

-šp

Horoskopy 2018

reklama

reklama