reklama

Sobec v posteli: Co s ním, když mu jde jen o jeho rozkoš?

No tak hlavně, že je spokojený... Foto:
No tak hlavně, že je spokojený...
Foto: iStock

Co si počít s partnerem, který se při sexu snaží uspokojit jen sám sebe a na tom, jak se cítíte vy, mu vůbec nezáleží?

Dost možná je jinak dokonalý partner, skvělý rodič, vydělává, můžete se na něj spolehnout. Ovšem jeho sexuální IQ je zcela nevyvinuté. Poté, co dokonale uspokojí při milování sebe, se odvalí a usne.

Případně trvá při sexu jen na jedné jediné poloze – a to té, která vyhovuje jemu. Nebo tvrdí, že sex = rytmické zásuny.

Jak z toho vybruslit?

 

 

Řekněte mu to na rovinu

Pokud nechcete zcela rezignovat na své orgasmy, měla byste mu domluvit. Samozřejmě občas si můžeme navzájem vyhovět, uděláte mu dobře, necháte ho spát a vy máte chvilku na svou oblíbenou knížku. Jenže trvale je situace neudržitelná. Vysvětlete mu, že sex je důležitou součástí vašeho života a takhle, jak vaše milování probíhá, vám to nevyhovuje. Mužům totiž nestačí jen naznačovat. Možná se domnívá, že jste celou dobu navýsost spokojená. Jestli jste k tomu už pár orgasmů zahrála, nemá důvod se domnívat, že by tomu bylo jinak. Určitě ale nedělejte žádnou hysterickou scénu a jako příklad správného postupu nepřipomínejte milování s vaším bývalým partnerem.

Udělejte si to sama

Orgasmus si můžete dopřát i sama. K tomu naštěstí existuje spousta hejblátek, která najdete v sexshopech. Ale bohatě si můžete vyhrát i s vlastníma rukama nebo různými příhodnými věcičkami, které máte po ruce: jak příjemná je na omak kožešina, peříčko nebo masáž olejem…

Hladit se můžete klidně před parterem, třeba ho k něčemu ještě vyprovokujete. Případně ho nechte spát a hrajte si sama.

Na střídačku

Pokud váš partner prostě není schopen vydržet delší sexuální aktivitu, domluvte si hru „něco za něco“. Jednou bude v hlavní roli on, podruhé ale zase vy.

Opatřete si milence

Je jasné, že pokud se daná situace opakuje více než často, partnerská souhra vám bude chybět. To samozřejmě nahrává nevěře. Tohoto rizika by si měl váš drahý být vědom. Samozřejmě musíte vzít v úvahu i to, že tak vážně ohrožujete svůj vztah.

Vyhodit ho?

Partner může mít také psychický nebo zdravotní problém. Snažte se ho ze všech sil přesvědčit, abyste se šli poradit za odborníkem. Pokud na sobě ale nechce pracovat a je mu jedno, že vy se cítíte mizerně, je každá rada drahá. Popřemýšlejte o své životní situaci. A i o tom, zda se jeho postelové sobectví náhodou neprojevuje i v jiných oblastech života. Zda není lakomý, dá na vaše názory, hezky se stará o děti… Sepište si všechna pro a proti a podle toho jednejte.

Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Nevěra je lákavá Foto:

Nevěra: Proč nás tak láká a jak ji překonat?

Hry lásky jsou zapeklité. Proč se tak často stává, že riskujeme stabilní vztah?

Článek

Pro některé ženy je provozování sexu před zraky jejich muže něco nepředstavitelného, jiné to uvítají jako zpestření vztahu Foto:

Schválená nevěra: Znáte kandaulismus?

Kdyby vás partner přichytil v tom nejlepším s jiným mužem, zřejmě by zešílel žárlivostí. Ale najdou se mezi námi i tací, kteří svou milou vybídnou k hříchu, aby pak celou...

Článek

Orgasmus bez vibrátoru hlavní Foto:

6 tipů, jak dosáhnout orgasmu bez pomoci vibrátoru

Staňte se královnou orgasmů i bez pomoci zázračného přístroje! Máme pro vás pár tipů.

Článek

4 důvody, proč je masturbace zdraví prospěšná Foto:

4 důvody, proč je masturbace zdraví prospěšná

Pokud jste až do teď neobjevily kouzlo masturbace, je nejvyšší čas to změnit. Sebeuspokojování je totiž nejen velmi příjemná činost, ale také cesta k tomu, lépe poznat své...

Horoskopy 2018

reklama

reklama