reklama

Svobodní muži chtějí randit s vdanými ženami. Proč?

Od vdané ženy se toho mladý koloušek může hodně naučit. A nejen, pokud jde o sex Foto:
Od vdané ženy se toho mladý koloušek může hodně naučit. A nejen, pokud jde o sex
Foto: Thinkstock

Je mnoho důvodů, proč by měla vdaná žena toužit po svobodném muži. Ale proč je tomu i naopak?

Jistě i kolem vás se ten příběh odehrává – mladý a svobodný muž se zaplete s vdanou ženou, která má většinou jedno či dvě děti a také, ve většině případů, je starší než on. Existuje mnoho důvodů, které by mohla mít ta žena – touží po dobrodružství, potřebuje se vymanit ze stereotypní péče o domácnost a chce si dokázat, že je ještě atraktivní... Je to klasické romantické klišé, kdy má žena pocit, že uvízla v manželství bez lásky a touží si v životě urvat ještě kus romantiky.

Ale co do tohoto svazku láká svobodné muže, kteří by si mohli vybírat mezi stovkami svobodných žen a dívek? Možná se budete divit, ale muži mají k takovým vztahům daleko více důvodů, než ženy. Hodně toho totiž získají a nemají mnoho co ztratit. Kromě vyhlídek na vážný vztah, které muži do jistého věku stejně příliš nevyhledávají. Navíc u žen získají body za snaživost a vdané ženy také nejsou tak egoistické a hašteřivé a nemají nesmyslné požadavky jako svobodné dívky.

Co je tedy z pohledu svobodného muže tak atraktivního na vztahu s vdanou ženou?

Je to snadné

Seznámit se s vdanou ženou je mnohem jednodušší než se svobodnou. To proto, že vdané ženy nemají tak vysoké nároky a nehrají si na nedostupné. Většinou jsou totiž rády, že si jich muž všimne a zalichotí jim.

Nehrozí závazky

Podle mužů jsou vdané ženy ideálními partnerkami na krátký románek na jednu noc. Cizí manželky totiž neočekávají, že jim jejich milenec poté zavolá a bude jim vyznávat lásku. Naopak uvítají, když se oba budou tvářit, že se nic nestalo. Takže pro muže je to pohodlnější.

Je jen málo pravděpodobné, že vdaná žena opustí svého manžela a děti kvůli malému románku. Nehrozí tedy ani hlubokomyslné rozhovory o společné budoucnosti a její plánování. I to jsou věci, které muži zrovna nemusí.

Článek

Náruč mladšího muže zdraví prospívá Foto:

Sexy zralé ženy: Mladý milenec je lepší než drahý krém

Jednou nastane čas, kdy si uvědomíme, že větší výběr mezi potencionálními (a potentními) milenci je spíš v mladší věkové kategorii, než kam patříme my samy.

Žádné hádky

Při chození s dívkami se muži musí snažit, aby odolávali jejich záchvatům vzteku a touhám se pohádat. Jenomže muži na hádky moc nejsou, mají radši svůj klid. Schůzky s vdanými ženami se většinou odehrávají ve spěchu, nejsou příliš časté a většinou jsou i tajné. Na hádky není čas, a tak se vše odehrává v příjemnějším duchu.

Zkušenosti

Zvláště pro nezkušené mladíky může být vdaná žena dobrým průvodcem. Nejenže se něco přiučí v sexu, ale naučí se i něco o myšlení žen a o fungování vztahů. Takový muž pak bude výborným partnerem, až se rozhodne mít skutečný vztah.

Vdané ženy nepotřebují a ani nečekají žádné drahé dárky.  Foto: Thinkstock

Vdané ženy nepotřebují a ani nečekají žádné drahé dárky                                               Foto: Thinkstock

Je to levné

Za vdané ženy se nemusí příliš utrácet. Drahé dárky by musely vysvětlovat doma manželům a ani si se svými milenci nemohou jen tak vyjít, protože by je někdo mohl vidět. Vdaným ženám postačí jen lichotky opěvující jejich krásu a intelekt.

Článek

Zralé ženy a mladší muži: 6 tipů, jak si to užít Foto:

Zralé ženy a mladší muži: 6 tipů, jak si to užít

Vyhlídla jste si zajíčka, ale obáváte se pomluv a toho, že skončíte se zlomeným srdcem? Nějak tak to možná dopadne. Nebo také ne. Ale nejdříve si pořádně užijete!

Může mít několik žen najednou

Vztah s vdanou ženou je bez budocunosti, takže ona nemůže svému milenci příliš vyčítat, že se stýká ještě s jinými dívkami. A když bude dělat žárlivé scény, vždy jí milenec může pohrozit, že vše vyzradí manželovi a dětem.

 

Výše zmíněné důvody nejsou pro vdané ženy příliš lichotivé. Pokud tedy nad nějakým takovým vztahem přemýšlíte, zamyslete se hlouběji nad důvody onoho mladíka, který vás svádí. Možná není okouzlen vaším skvělým vzhledem a pronikavým intelektem, možná jen počítá se snadno dostupným sexem. Je jen na vás, jak se k tomu postavíte...

 

Anketa

Byla jste někdy svému muži nevěrná s jiným svobodným mužem?

 

Lucie Kořistová

Horoskopy 2017

reklama

reklama