reklama

Tato mužská chlouba je novou hvězdou webové videopůjčovny!

Joaquín Ferreira bude zřejmě slavný herec Foto:
Joaquín Ferreira bude zřejmě slavný herec
Foto: facebook.com

Webová videopůjčovna Netflix, která údajně míří i do Čech a nejpozději příští rok nám prý nabídne své služby, nyní získala pecku a sledovanost určitě několikanásobně stoupne.

Za vzrůstající návštěvností je tento charismatický chlap – Joaquin Ferreira. Kdo to vlastně je? Jsme rádi, že se ptáte. Joaquin se narodil v Argentině, je bývalým hráčem ragby, který se nyní živí herectvím. Nedávno dostal hlavní roli na Netflixu v originální show Club de Cuervos, která je ve španělském jazyce.

Děj ukazuje rodinné sváry mezi dědici fotbalového klubu poté, co zemře majitel. Joaquin zde hraje fotbalistu „El Potro.“

Joaquín Ferreira - Obrázek 10 Foto:

Zřejmě souhlasil s tím, že se objeví v některých scénách úplně nahý, a musíme uznat, že se opravdu nemá za co stydět. Proč by se neukázal, když je co ukazovat.

Neohrožení uživatelé internetu však začali některé z jeho scén šířit internetem. GIFy jeho penisu v celé své kráse putují světem. Doputovaly i k nám a tady jsou.

Joaquín Ferreira - Obrázek 7 Foto: Joaquín Ferreira - Obrázek 7Foto: facebook.com

 

Přece vás o něco takového nemůžeme ochudit! To se opravdu nevidí každý den – krásný muž s dokonalým tělem a ještě pořádnou „výbavičkou.“

Vzkaz pro všechny ženy a holky: Nevěšte hlavu, tady je důkaz, že něco takového opravdu existuje!

Joaquín Ferreira  Foto:
Horoskopy 2018

reklama

reklama