reklama

Toužíte po sexu ve třech? Máme pro vás návod

Pro mnohé z nás je trojka druh sexu, který provozují jen herci ve filmu. Nemusíte ale tuto myšlenku odsouvat jenom do světa fantazie, můžete ji i realizovat. S trochou předvídavosti a plánování se může stát sex ve třech skutečností a příjemným zážitkem, za který se nebudete později stydět.

Jak se na to připravit? Zde je návod:

sex ve třech koho oslovit Foto:
Zdroj: Thinkstock
Koho oslovit?

Pokud jste součástí páru, budete asi dlouho přemýšlet, koho si vybrat. Ideální je zapátrat v širším okruhu přátel nebo známých. Neměl by to být však někdo příliš blízký a zároveň by ten člověk měl být vůči trojce otevřený. U zcela cizího člověka hrozí nebezpečí, že vás vůbec nebude přitahovat, tedy minimálně jednoho z vás. Nehledě na to, že vás může něčím nakazit.

 

Jestliže jste žena bez partnera, můžete zapátrat v anoncích na různých webech, kde hledají páry někoho k sobě. Rozhodně si s nimi domlouvejte schůzku na veřejném místě. Nedávejte jim pro jistotu dopředu svou fotografii, abyste se mohla případně nenápadně vytratit, pokud se vám nebudou líbit. Další možností je zajít do místního obchodu se sexuálními pomůckami. S velkou pravděpodobností tam narazíte na někoho, kdo hledá někoho „do party“. Případně vám tam mohou dát tipy na různé kluby či večírky, kde se to zájemci o sex ve třech jenom hemží.

Horoskopy 2018

reklama

reklama