reklama

Valentýnský sex: 9 způsobů, jak ho může manželství změnit

Valentýnský sex po pár letech manželství Foto:
Valentýnský sex po pár letech manželství
Foto: iStock

Svátek svatého Valentýna má spousta lidí spojený s řadou povinností. Je potřeba uspořádat romantickou večeři, svou drahou polovičku něčím obdarovat a hlavně s ní zažít opravdu žhavý sex. Velkou výhodou manželství je, že tohle všechno můžete klidně ignorovat.

Svátky obecně zpestřují naše životy. Ale není potřeba to vždy hrotit. Na Valentýna obzvlášť. Navíc další šanci na „oficiální romantiku“ máme přece na prvního máje, nebo ne?

Nicméně občas si určitě vzpomenete s jistou dávkou nostalgie na doby, kdy jste byly ještě hodně mladé, nesmělé a s menším sebevědomím. Jakmile se blížil Valentýn, začaly jste s kamarádkami řešit, jak ho se svým přítelem oslavíte. Chtěly jste mít všechno naprosto dokonalé. A třešničkou na dortu byl samozřejmě ten nejromantičtější sex. Bylo to roztomilé, ale psychicky poměrně náročné. Všechno muselo klapnout podle vašich představ.

Čím je ale člověk starší, zkušenější a především v manželství, představa valentýnského večera, a obzvláště sexu, je o něco „reálnější“:

1. Nemusí to být ta nejžhavější noc roku

Váš vztah už je po letech dostatečně pevný. Takže nepotřebujete poslouchat, že ho ještě musíte právě 14. února utvrzovat tou nejvíc sexy souloží všech dob.

2. Dokonce se nemusíte vůbec milovat

Skvěle se pomilovat můžete přece v jakýkoliv z 365 dnů v roce. A nemusíte vůbec nic plánovat. Navíc spontánní sex mívá často největší jiskru.

3.  Pravděpodobně ani nejdete do drahé restaurace

Nechat v restauraci za večeři několik tisíc? Ne, díky! Pracně vydělané peníze můžete investovat do čehokoliv jiného, třeba na splátku hypotéky. Návštěvou předražené restaurace si přece už nemusíte navzájem nic dokazovat.

4. To znamená, že se nemusíte obávat plného žaludku nebo střevních problémů během sexu

Slavnostní večeře a po ní famózní sex, to není úplně dobrý nápad. Snad jen pro člověka, který neví, co jsou to střevní nebo žaludeční potíže.

5. Pokud vám jídlo nesedne, neznamená to konec světa

Nejlepší částí manželství je to, že den svatého Valentýna rozhodně nemůžou zruinovat ani urputné střevní potíže jednoho z vás. Proč? Protože manželský slib je přece posvátný. A pokud už máte děti a manžel byl možná i u porodu, určitě vám ochotně i na svatého Valentýna podá místo skleničky šampaňského tabletku proti průjmu.

6. Nemusíte nosit do ložnice čokoládu na sexy hrátky

Pomazané tělo čokoládou a její olizování plné vzrušení. Dříve to bylo fajn, ale tohle už máte za sebou. Kdo by se pak chtěl prát s umatlaným prostěradlem? Samozřejmě by to zase vyšlo na vás!

7. Už žádné okvětní lístky růží na posteli

Ano, vypadá to možná krásně, ale nejsou hezčí růže ve váze na stole? Navíc, málokdo chce mít přilepené plátky růží na svém pozadí. Nehledě  na to, že vám během sexu může nějaký ten plátek uvíznout v lepším případě v zadnici...

8. Nikomu nezáleží na tom, zda zrovna máte své dny

A navíc – jakou barvu během Valentýna vidíte nejčastěji? Samozřejmě že červenou!

9. Jestliže prožijete úžasný sex plný romantiky, víte, že to nemá nic společného s tím, že je zrovna Valentýn

Je uklidňující vědět, že je vaše vagina natolik svéprávná, že si může užívat ty nejžhavější orgasmy, aniž by věděla, co je právě za den.

-šp-

Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Pět rad, jak přežít Den svatého Valentýna bez psychické újmy Foto:

Pět rad, jak přežít Den svatého Valentýna bez psychické újmy

Urozený Říman Valentin údajně žil ve třetím století našeho letopočtu, mělo se jednat o katolického kněze, později biskupa. Podle legendy zemřel mučednickou smrtí 14. února...

Článek

Jak si užít sex a nevzbudit děti Foto:

Jak si užít sex a nevzbudit děti

Máme pro vás pár tipů, jak utlumit různé zvuky, aby pro vás milování nemělo ponižující dohru.

Horoskopy 2018

reklama

reklama