reklama

Velký partnerský horoskop na rok 2015

Některá znamení zvěrokruhu se k sobě hodí více, jiná méně. Obecně platí, že ohnivá znamení, tedy Střelec, Beran a Lev se hodí k sobě navzájem nebo si rozumí se vzdušnými znameními, což je Vodnář, Blíženci a Váhy, která se k sobě také navzájem hodí. Vodní znamení Štíra, Ryb a Raka si zase rozumí se zemskými znameními Kozoroha, Panny a Býka a stejně tak jsou dobrou dvojicí voda s vodou nebo země se zemí. Záleží ale i na vlivu planet, Luny, ascendentu... Jak si budou jednotlivá znamení rozumět v roce 2015?

Část 1 z 12
Beran Foto:
Zdroj: Thinkstock
Beran a...

Beran – Skvělá volba, budou spolu flirtovat a užívat si a vztah dostane jiný sexuální rozměr. Jen do vážného vztahu by se spolu hrnout neměli, tam pro ty dva není místo.

Býk – Mohou prožít vášeň, ale stále budou bojovat o dominanci. Když najdou společnou řeč, může pro ně být i partnerství přínosné. Beran však musí nechat Býka občas odpočinout a nedívat se na něj jako na lenocha.

Blíženec – Milenecký vztah jim půjde jen v případě, že Blíženec zapomene na soutěžení s Beranem. Beranovi zase prospěje Blížencova lehkost bytí. Na sex s Blížencem však Beran nikdy nezapomene. V partnerství si musí oba dát pozor na nevěru, jednou by jim nemusela projít.

Rak – V sexuální oblasti bude Beran spokojený, najde citlivost a porozumění. V partnerství však narazí na majetnické sklony Raka a to se Beranovi nebude líbit.

Lev – Sexuální přitažlivost bude cítit hned na prvním setkání, bohužel to bude jediné, co ta dvě znamení spojí. Vztah bude o boji a následné agresi Berana, kterého bude Lev šíleně rozčilovat svojí arogancí a sebejistotou.

Panna – Ideální spojení, kdy Panna bude obdivovat Berana a Beran se bude moci se vším Panně svěřit a důvěřovat jí. Problém může nastat v oblasti sexu, Panna nedokáže Berana zcela uspokojit, a tak Beran bude hledat jinde.

Váhy – Vztah bude uspokojivý pro obě strany jak v rámci přátelství, tak v rámci partnerství. V oblasti sexu mohou obě znamení prožít vášnivý románek, na který jen tak nezapomenou.

Štír – Bude to oboustranný boj, jeden z nich bude muset ustoupit – a nebude to Štír. V sexu mohou prožít jednu vášnivou noc, ale pokračování se čekat nedá, když tak jedině spojené s bojem a ztrátami.

Střelec – Milenecký vztah se může vydařit, ale partnerství bude plné ústupků a žárlivých scén. Beran nezvládne Střelcovo přátelské chování ke všem, koho tento rok Střelec potká.

Kozoroh – V sexuální oblasti jim to bude skvěle klapat, ale v partnerství bude Kozoroh Beranovým učitelem a mentorem, což ten nebude chtít akceptovat. Snažte se najít společnou řeč a pak se to může podařit.

Vodnář – Vodnáři patří celý svět, vše ho bude zajímat – a Beran chce, aby se zajímal především o něj. Partnerství bude problematické, ale sexuální hrátky se jim vydaří.

Ryby – Beran nebude vůbec chápat jednání Ryby. Občas mu přijde jako z jiné planety. Oba mají jiné pohnutky a budou mluvit jinou řečí. Ryba může dávat najevo, že nemá zájem, a Beran se urazí, takže ani sexuální vztah nebude jednoduchý.

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama