reklama

Zítra je Valentýn: rady a tipy, jak si ho co nejvíce užít!

Valentýn je tu: Pojďte si ho užít! Foto:
Valentýn je tu: Pojďte si ho užít!
Foto: istock.com

Někdo se ohání tím, že tento americký svátek jim nesmí přes práh, jiní ho slaví, protože vzdát hold lásce je vždycky maximálně příjemná záležitost. A my v redakci jsme se rozhodly, že si ho letos se svými protějšky užijeme, jak se patří. Takže na nic nečekejte a opište to od nás.

„My slavíme s partnerem jak Valentýna, tak také první máj. Prostě si všechny tyto láskyplné dny užíváme a věnujeme jim pozornost. Kromě jiného si ale lásku vyznáme každý den,“ vysvětluje čtenářka Kateřina.

Oslavujte lákavým jídlem

Láska prochází žaludkem a tak ani Valentýna nelze oslavit jinak, než za pomoci těchto lákavých dobrot. Začít můžete už romantickou snídaní, kdy do toustu vykrojíte motiv srdce, nebo díky formičce připravíte láskyplné volské nikoliv oko, ale srdce. Jste- li spíše na sladké snídaně, vsaďte na vafle s čokoládou, nebo lívance se šlehačkou s borůvkami, malinami a kousky jahod.

Valentýn je tu: Pojďte si ho užít! 2 Foto:

Máte rodinu a chcete něco vykouzlit i vašim nejmilejším? Upečte dort ve tvaru srdce, naplňte ho krémem a potáhněte fondánem, nebo marcipánem. Mnohem rychlejší variantu ale představují muffiny, nebo na několik způsobů zdobené cupcaky.

Ať už večeříte doma, nebo v restauraci, tak si neváhejte pochutnat na filetu z lososa, delikátní vepřové panence, nebo propadněte krevetám. Jsou totiž fantastické.

Pokud budete jídlo připravovat doma sami, přizvěte do kuchyně i vašeho milého. Užijete si spoustu legrace a nasmějete se až až. A přesně tyto momenty se nejenom počítají, ale především naší lásce prospívají jedna báseň.

Jděte se projít

Jen vy dva ruku v ruce. Zajděte na místo, kde jste se poprvé setkali, dali jste si první polibek, nebo se milovali. Tato vzpomínková štace po městě vám udělá dobře a katapultuje vás do vzpomínek, kdy jste ve fázi zamilovanosti neřešili vůbec nic a prostě byli šťastní až na půdu.

Valentýn je tu: Pojďte si ho užít! 3 Foto:  

Pošlete vzkaz lásky vstříc k obloze

Dříve se posílaly vzkazy v láhvi po mořských vlnách, zato dnes je zase v kurzu lampiony. Klidně ho pomalujte vašimi iniciály, jménem nebo srdíčky a k večeru ho společně vypusťte k hvězdnému nebi a nezapomeňte si něco krásného přát.

Valentýnský sex nesmí chybět

Máte chuť použít vaši obehranou výmluvu, proč to dneska zase nepůjde? Vykašlete se na to a vytřete milému zrak. Vklouzněte do saténové košilky, mladistvě a svůdně působí také babydoll nebo krajkové body. Vyčarujte si jemný make-up, vlasy lehce navlňte, ať vám padají na ramena v měkkých vlnách a pak s pohledem šelmy vkročte do ložnice. A pokud najdete odvahu, zkuste to jako Demi Moore ve filmu Striptýz.

Klidně můžete oprášit starou dobrou klasiku, nebo si jemně zaexperimentujte a vsaďte na elektrosex, rimming, nebo milém předveďte vaši masturbaci v přímém přenosu. Za vyzkoušení stojí také sex v místnosti, ve které panuje černočerná tma. Nebudete mít před očima to, jak se vás drahý dotýká, zato významnou roli sehraje nekonečná a mocná představivost. V mysli se tak můžete milovat s někým úplně jiným, než je váš partner.

Pětice valentýnských tipů na konec

  • Prolistujte si vaše společné fotoalbum. Uvidíte, že bránice vám poděkuje.
  • Zarezervujte si vstup do privátní vířivky s šampíčkem a užijte si dotek hravých bublinek na pokožce. Taková masáž se vám bude zamlouvat.
  • S Valentýnem souvisí také zvýšená poptávka po zájezdech do evropských metropolí jako je Paříž, Benátky, Řím, nebo Nizozemí.
  • Co takhle jít s drahým vyvenčit pejsky do útulku? Uvidíte, že tento dobrý skutek na den lásky vynikne ještě dvakrát víc.
  • Kdy jste naposledy byli v kině? Aktuálně se promítá druhé pokračování 50 odstínů temnoty. Vyrazíte s kamarádkou, nebo s partnerem?
  • Nic nezkazíte ani romantickým filmem. Doporučujeme Marley a já, Zkus mě rozesmát, nebo fantastickou animovanou pohádku pro celou rodinu s názvem Zootropolis.

Přečtěte si také:

Článek

Valentýnská inspirace Foto:

Valentýnská inspirace: Udělejte radost sobě i své drahé polovičce

Únor je měsíc, kdy na Vánoce už všichni zapomněli a do jara je daleko. Ale je tu Valentýn!

Článek

Nechcete si trochu sladce zahřešit? Foto:

Hříšná čokoláda: Svůdné recepty, kterým neodoláte

Bez čokolády se klidně dá žít, ale s ní je život mnohem sladší a příjemnější. A taky víc sexy!

Článek

Dort s bublinou Foto:

Sladký dárek pro partnera? Udělejte mu dort s bublinou!

Proč si lásku ještě trochu víc neosladit?

-lz-

Horoskopy 2018

reklama

reklama