reklama

Zkoušeli jste v sexu „fisting“? Důležitý je správný postup!

Možná jste už o fistingu slyšela a představujete si, jak vám někdo vrazí pěst do vagíny. Tohle že by vás mělo vzrušit? Tahle sexuální technika je ale úplně o něčem jiném. Stěžejní je váš partner, který pěkně jeden po druhém vkládá své prsty do vašeho milostného tunýlku.

fisting hlavní 1 Foto:

 

„Fisting“ se ovšem netýká jenom vagíny, ale i konečníku. Mohou si ho tedy užít i muži, případně je možné zkusit tzv. dvojitý fisting, kdy je, zjednodušeně a slušně řečeno, každá ruka v jiném otvoru. Určitě si dokážete lehce představit, že to může při nešetrném zacházení poměrně dost bolet. Partnerova ruka vás může poškrábat nebo poškodit poševní svaly. Nicméně, jestliže je partner šikovný, ohleduplný a vy mu důvěřujete, může vám tato sexuální technika díky vaginální stimulaci poskytnout hodně příjemné pocity plné slasti.

Pokud se rozhodnete, že to chcete zkusit, můžete se inspirovat jednoduchým návodem:

fisting bezpečnost Foto:
Zdroj: Thinkstock
Bezpečnost především

Protože se jedná o experiment, jak je vaše vagina pružná, doporučujeme použít lubrikační gel a nebát se ho využít v hojné míře. Tím rozhodně nic nezkazíte. Dalším významným faktorem je hygiena – krátké nehty a čisté ruce. Zabráníte tak poškrábání a přenosu bakterií. Jistou alternativou je použití latexových rukavic. Mohou usnadnit proniknutí a současně tvoří bariéru před případnou infekcí.

Horoskopy 2018

reklama

reklama