reklama

Zlatá pravidla pro pohádkové manželství

Abychom nezkreslovali skutečnost, pojďme si raději hned pěkně v úvodu bez mučení přiznat, že žádné pohádkové manželství neexistuje. Hlavní úkol dvou lidí, kteří vstupují do zmíněného svazku, je zkrátka dělat vše pro to, aby se vztah nezměnil v peklo. Aby se i po mnoha a mnoha letech dal označit jako docela pěkný či aspoň celkem snesitelný. A my jsme si pro vás připravili cenné rady, pomocí nichž dosáhnete situace, kdy ani jednomu z obou protagonistů většinou nebývá proti mysli přijít odpoledne z práce domů. A to není málo, nemyslíte?

Důvěřuj a neprověřuj Foto:
Zdroj: Thinkstock
1. pravidlo: Důvěřuj a neprověřuj

Tuto moudrost znáte patrně v trochu jiné podobě, nicméně my jsme ji maličko upravili. Kromě toho se rovněž říká: Kdo hledá, najde… Na tom něco je.

Budete-li se intenzivně pídit po důkazech nevěry, existuje nebezpečí, že na něco skutečně narazíte. Koneckonců, i naprosto nevinnou esemesku si můžete špatně vysvětlit. Proto odvracejte oči od partnerova mobilního telefonu i počítače. Eventuální prohrabávání kapes či tašek nepřichází v úvahu. Myslete na svou důstojnost!

Horoskopy 2018

reklama

reklama