reklama

Zpověď 12 mužů: Absolutně nejžhavější věci, které jsme zažili

Nej sex... Jak to vidí muži Foto:
Nej sex... Jak to vidí muži
Foto: thinkstockphotos.com

Jen abyste věděly dámy, co se opravdu odehrává v jejich mysli. Možná vás to překvapí!

Víme, že existují tuny věcí, které dostanou člověka v posteli pořádně do varu.

Jsou zde ale i zdánlivé drobnosti a maličkosti, které byste do tohoto seznamu určitě nezařadila, ale ony tam mají svoje dost důležité místečko.

Zde jsou některé z nich. Když je uděláte, vypálíte navždy sexy díru do jeho paměti.

A co vaše partnery uvádí do světa rozkoše a co je přivádí k šílenství? Podívejte se na odpovědi obyčejných mužů, kteří nám prozradili svá NEJ, která v sexu zažili, a taky to, po čem v posteli touží. Možná to bude užitečná inspirace pro váš milostný život…

„Když mi žena řekne, co přesně ode mě chce, co se jí líbí! Neexistuje nic více sexy než tohle.“ Honza G.

„Přítelkyně mě kdysi probudila kouřením. Bylo to naprosto nečekané, a to je také důvod, proč to bylo tak úžasné.“ Filip P.

„Jednou za mnou přišla moje přítelkyně a měla na sobě šaty, které měly zip na přední straně po celé délce. Pomalé rozepínání zipu na šatech, pod nimiž měla krásné krajkové prádlo, které na mě vykouklo, bylo tak neuvěřitelně sexy!“ Patrik N.

„Po dlouhém pracovním dni, který byl opravdu hodně náročný a stresující (má přítelkyně o tom věděla   sešli jsme na obědě), jsem přišel domů a ona na sobě měla jen sexy spodní prádlo. Nádhera! Vtáhla mě do ložnice za kravatu a strčila mě na postel. Dlouze se mi podívala do očí (její zářily něhou a nevinností), usmála se a řekla, že mě miluje poprvé v životě! Potom jsme se na sebe vrhli. Její laskavost jsem jí vrátil desetinásobně.“ Lukáš R.

„Mít sexuální sebevědomí a nebát se říct, co u ní funguje a nefunguje. Rozhodně není sexy dívka, která něco předstírá. Řekni mi, CO CHCEŠ, bude to mnohem příjemnější pro nás oba.“ Martin Z.

„Mám rád, když je žena při sexu hlasitá, když vidím a cítím, že jí to dělá dobře. Není to jen tím, že mi to řekne, musím to poznat z jejích gest a chování při styku. Miluju, když mě pevněji stiskne a mačká a sténá.“ Richard Š.

„Když si to žena dělá sama a já také a vzájemně se pozorujeme. To jsem pak neskutečně nažhavený.“ Adam B.

„Důvěra je pro mě rozhodně to nejdůležitější. Pohledy do očí, něžné líbání, mazlení a šeptání vzrušujících slovíček s ďábelským úsměvem.“ Pavel P.

„Když se nebojí upřímně sténat.“ Milan F.

„Když si hraju s jejími bradavkami a prsy a jí to dělá dobře. Když se pak přesunu dolů, do jejího klína a ona se slastí prohýbá do oblouku. To mě opravdu neskutečně vzrušuje.“ Zdeněk S.

„Přišel jsem k ní a ona na mě čekala v posteli v sexy prádélku. Byl to nejžhavější sex vůbec.“ Viktor T.

„Když si HO vzala do ruky a přitom se mi dívala dlouze do očí a pak mě začala vášnivě líbat. Jednoduché, ale sexy.“ Jan L.

Horoskopy 2018

reklama

reklama