reklama

Speciály

speciál jarní detox 2018 2 Foto:
  Špatné trávení, nezvyklá únava, pupínky - za to vše mohou toxiny a další odpadní látky, které se vám v těle za celou zimu nahromadily. Jak se jich zbavit? Pomůže vám pořádný jarní detox! V...
Valentýnský speciál Foto:
  Speciál plný lásky. Pro všechny, kteří věří, že láska je jedna z nejdůležitějších věcí na světě. Přinášíme tipy, jak si užít svátek sv. Valentýna, protože oslav (a lásky obzvlášť) není nikdy dost!
speciál štíhlá a fit Foto:
  Netrapte se hlady, neumírejte při běhání ani nečekejte na zázrak. A nechtějte jen zhubnout. Důležité je cítit se ve svém těle dobře a být fit. A to je běh dlouhou trať. Ale vy to s námi dokážete!
Vánoční speciál 22 Foto:
  Vánoce jsou jen jednou za rok a bylo by škoda si je neužít. A aby byly opravdu dokonalé, máme pro vás spoustu tipů na dárky, skvělé recepty i rady, jak si je vychutnat bez stresu. Užijte si spolu s...
Teribear hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem Foto:
  I letos se bude konat sportovně-charitativní happening Teribear hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem, tentokrát na pražském Vítkově a to od 7. do 16. září. Buďte u toho spolu s námi!
Opalovací manuál Foto:
  Sluneční záření a opalování jsou věčnými tématy. Je opalování opravdu tak nezdravé? Jak chránit před paprsky sebe i své děti? Co pomůže na spálenou pokožku? Vše, co vás jen o slunění napadne, najdete...
začínáme běhat - speciál Foto:
  Nazujte tenisky a vyběhněte. Poradíme vám, jak zvládnout začátek, jak se zlepšovat, jak pomocí běhání shodit přebytečná kila i jak to udělat, aby vás po běhání nebolelo celé tělo.
Speciál hubnutí Foto:
  Netrapte se hlady, neumírejte při běhání ani nečekejte na zázrak. Chcete-li trvale zhubnout, je to běh na dlouhou trať. Ale vy to s námi letos dokážete!
speciál perfektní břicho Foto:
  Proberte břišní svaly ze zimní únavy a dejte jim pořádně zabrat, ať máte v létě v plavkách co ukazovat. My vám s tím pomůžeme.
Speciál ženy: Vánoční manuál 2015 Foto:
  Vánoce jsou jen jednou za rok a bylo by škoda si je neužít. Není to vždy lehké, když toho máte tolik, ale občas je dobré se zastavit a nasát do sebe vše, co s sebou tyhle krásné zimní svátky přináší...

reklama

reklama