reklama

Jarní detox

Jarní detox
Špatné trávení, nezvyklá únava, pupínky - za to vše mohou toxiny a další odpadní látky, které se vám v těle za celou zimu nahromadily. Jak se jich zbavit? Pomůže vám pořádný jarní detox! V následujích článcích najdete veškeré informace, jak na to.
První bylinky: Jarní detox roste pod okny  Foto:
Ráno si rozpouštíte šumivý multivitamín, v poledne si dáte salát z předražené zeleniny a večer zobete podivné vodnaté jahody. I tak může vypadat hon na vitamíny v době, kdy je tělo opravdu potřebuje...
Ulevte na 7 dní svému tělu. Zhubnete a budete se cítit líp. Foto:
Máte pocit, že si váš žaludek i tukové zásoby zaslouží trochu ulevit a očistit? Máme pro vás jídelníček vytvořený nutriční specialistkou, který se hodí pro očistu organismu.
Zaskákejte si pro radost! Foto:
Systematické skákání totiž dokáže z těla odplavit odpadní látky mnohem důkladněji a kromě toho posiluje i další důležité orgány. Zkuste to!
Pochutnejte si na zdravé svačince Foto:
Pomozte tělu a zařaďte do svého jídelníčku potraviny, které váš organismus dokonale pročistí.
Detox ledvin Foto:
Pro dokonalou regeneraci ledvin a dalších orgánů podílejících se na vylučování odpadních látek z organismu existují vhodná doporučení.
Nejenže skvěle voní a dodává nápojům i mnoha jídlům svěží chuť. Navíc velmi blahodárně působí na naše zdraví a také krásu.
Dobře fungující lymfatický systém vám nejen pomůže zhubnout, ale podpoří imunitu, zmírní celulitidu nebo otoky nohou Foto:
Všichni mluví o detoxikaci, očistě, získávání energie a tématem rozhovorů se mezi ženami pomalu stávají i otázky hubnutí do plavek. Co mají tyto věci společného? Souvisejí s tzv. lymfatickým systémem...
Jarní detoxikace Foto:
Pokud se rozhodnete podstoupit jarní očistu organismu, nezapomínejte ani na emoční složku vašeho těla. Bez psychické detoxikace totiž nemůže fungovat na sto procent ani sebelepší detoxikační program.
Detoxikace: Co funguje a do čeho se nepouštět Foto:
Detoxikace se stala módou, doporučuje se hlavně v zimě a na jaře. Údajně proto, že organismus je kvůli smogu a nedostatku pohybu zanesený všemi možnými chemickými látkami, které mají poškozovat...

reklama