reklama

Vánoční speciál

Vánoční speciál
Vánoce jsou jen jednou za rok a bylo by škoda si je neužít. A aby byly opravdu dokonalé, máme pro vás spoustu tipů na dárky, skvělé recepty i rady, jak si je vychutnat bez stresu. Užijte si spolu s námi nadcházející dny plné pohody a vánoční atmosféry.
Tipy na vánoční dárky: PRO NĚJ Foto:
Vybrat dárek pro muže bývá někdy docela obtížné. Když se ho zeptáte, co by si přál, většinou se potutelně usměje. Abyste si s tím nemusela zbytečně lámat hlavu a tlačit se v obchodech přetékajících...
Tipy na vánoční dárky: PRO NI Foto:
Vybrat dárek pro ženu je pro většinu lidí snazší úkol, než vybrat dárek pro muže. A abychom vám to ještě ulehčili, připravili jsme pro vás výběr, ze kterého si vybere jistě každý!
Tipy na vánoční dárky: ŠPERKEM NIKDY NIC NEZKAZÍTE Foto:
Šperk jako vánoční dárek? To nemůže zklamat žádnou ženu. A nemusíte hned kupovat brilianty a prsteny z platiny za statisíce. Krásný šperk pořídíte i mnohem levněji!
Chutné a krásné vánoční cukroví se dá upéct i bez másla Foto:
Jestli se taky hrozíte toho, kolik letos utratíte za máslo, které potřebujete na pečení cukroví, zkuste to jinak. Existuje totiž spousta druhů pečeného cukroví, na které máslo (a často ani jiný tuk)...
Letos zabalte dárky nevšedně Foto:
Klasický vánoční balicí papír, stuha a jmenovka. Ano jde to i takto, ale zkuste to letos trochu jinak – originálně a netradičně.
5 tipů, jak ušetřit při nákupu dárků Foto:
Také si každý rok říkáte, že letos budete mít všechny dárky nakoupené brzy, ideálně ještě před začátkem adventu, a pak vše sháníte na poslední chvíli ve stresu a shonu? Tak s našimi tipy je tomu...
Seznam dárků, které nikdy nikdo nechtěl  Foto:
Když jsme byli malí, to bývávaly Vánoce! Také máte pocit, že jako děti jste si nejkrásnější svátky v roce vychutnávali na sto dvacet procent, zatímco teď už pro vás Vánoce ztratily většinu kouzla?
Kolik toho opravdu víte o vánočních tradicích napříč světem?  Foto:
Vánoce se blíží závratnou rychlostí a my jsme si pro vás připravili další kvíz, co vás do sváteční nálady dostane ještě o kapku víc.
Využijte to, co máte doma Foto:
Jak si letos ozdobíte vánoční stromeček. Kupované ozdoby jsou sice krásné, ale ty doma vyrobené jsou originální, a na stromečku vám udělají mnohem větší radost.
VIDEORECEPT: Vánoční perníčkové smoothie Foto:
Jen si to přiznejme, většina z nás přes Vánoce hřeší. A pak si ten talíř spořádaného cukroví vyčítáme. Ukážeme vám, jak si užít chuť sladkých perníčků i bez výčitek svědomí.

reklama