reklama

Vánoční speciál 2016

Vánoční speciál 2016
Vánoce jsou jen jednou za rok a bylo by škoda si je neužít. Není to vždy lehké, když toho máte tolik, ale občas je dobré se zastavit a nasát do sebe vše, co s sebou tyhle krásné zimní svátky přináší. Zkuste to. Uvidíte, že na to budete ráda vzpomínat.
Knižní tipy: Výběr těch nejlepších knih napříč žánry Foto:
Jaký dárek nikdy neomrzí, neurazí a vždy potěší? Přece dobrá kniha! A my pro vás připravili výběr těch nejlepších titulů napříč všemi žánry.
Využijte to, co máte doma Foto:
Jak si letos ozdobíte vánoční stromeček. Kupované ozdoby jsou sice krásné, ale ty doma vyrobené jsou originální, a na stromečku vám udělají mnohem větší radost.
VIDEORECEPT: Vánoční perníčkové smoothie Foto:
Jen si to přiznejme, většina z nás přes Vánoce hřeší. A pak si ten talíř spořádaného cukroví vyčítáme. Ukážeme vám, jak si užít chuť sladkých perníčků i bez výčitek svědomí.
Vánoční andělíček jako dekorace Foto:
Kreativní tvoření je ideální činnost na dlouhé zimní večery nebo propršené víkendy. A protože se blíží Vánoce, je jasné, co se nabízí.
Vyrobte si dort se svítící chaloupkou  Foto:
Co je tradičnější, než vonící vánoční medové perníčky? Děti i dospělí je milují a kromě klasických perníčků se z těsta dá dělat spousta dalších věcí. Třeba chaloupka. Každý večer si v ní můžete...
Ty nejlepší dárky pro partnera Foto:
Vánoce se nezadržitelně blíží a je nejvyšší čas začít řešit, komu a co pořídit pod stromeček. Obzvlášť vybrat dárek pro muže bývá někdy velmi obtížné. Ale nebojte se, s námi to zvládnete levou zadní!
Splněná dětská přání aneb super tipy na dárky pro děti Foto:
Vánoce se nezadržitelně blíží a je nejvyšší čas na nákupy. A co si budeme povídat, Vánoce jsou nejkrásnější čas pro děti, které stále věří, že dárky nosí Ježíšek.
Na vánoční pečení je ideální špaldová mouka Foto:
Bílá pšeničná mouka je tradiční surovinou pro přípravu vánočního cukroví, ale nemá téměř žádnou výživovou hodnotu. Existují ale takové mouky, ze kterých lze upéct stejně dobré nebo i lepší sladkosti...
Vánoční kringel z červené pšenice Foto:
Atraktivní sladký věnec z Estonska se v mnoha českých domácnostech stal hitem. Ačkoli je z kynutého těsta a vypadá obtížně, opak je pravdou. My pro vás máme jeho o něco zdravější verzi s moukou z...

reklama