reklama

DIY Milka sladké adventní věnce

DIY Milka sladké adventní věnce
Zdroj: archiv Milka

Hledáte inspiraci na adventní věnce a zrovna neoplýváte kdovíjakou zručností? Mrkněte na jednoduché video návody, které zvládne doma každý.

Letos i s jemným čokoládovým překvapením.

Adventní recyklace: Věnec à la hipster

Nestihli jste nakoupit nejnovější dekorace na Vánoce, ale přesto toužíte mít adventní věnec podle letošních DIY trendů? Vyhrabejte doma staré ozdoby na stromeček, pár zavařovaček a nechte si kouzlo Vánoc proudit domovem po celý Advent! TIP: Aby rozsvěcování adventních svíček na věncích bavilo i vaše děti, schovejte jim tam každý týden sladkou odměnu.

Věnec à la hipster Foto: Věnec à la hipster, Foto: archiv Milka

Něco pro minimalisty: Věnec Vánoční elegance

Třpytivými vánočními dekoracemi váš byt zrovna neoplývá. Lesk a pozlátko Vánoc udržujete spíše v minimalistické rovině, protože milujete design a originalitu? Pokud doma máte skleničky na víno, tác a pár pentliček, máte vyhráno. Inspirujte se ve videu adventním věncem Vánoční elegance.

Někdy stačí obyčejné skleničky na víno Foto: Někdy stačí obyčejné skleničky na víno, Foto: archiv Milka

Tradice is the new sexy! Věnec pro klasiky

Každý zkušený i nezkušený výrobce adventních věnců se někdy musel poprat s nesmrtelnou klasikou. Chvojí na slaměném kruhu s ozdobičkami prostě frčí, ať se děje, co se děje. Pokud si najdete čas zakoupit dekorace, zvítězili jste, protože krásná tradice zelených věnců nikdy nevyšla z módy.

Klasika nikdy nezklame Foto: Klasika nikdy nezklame, Foto: archiv Milka

Horoskopy 2018

reklama

reklama