reklama

Žádná čokoláda! Pořiďte si letos kosmetický adventní kalendář

Beauty adventní kalendář Clinique Foto:
Beauty adventní kalendář Clinique
Foto: archiv značek

Je sice teprve konec října, ale věřte nám, že na tyto adventní kalendáře rozhodně brzy není. Jsou totiž plné kosmetiky a každoročně bývají vyprodané ještě dlouho před začátkem adventu.

Klasické čokoládové adventní kalendáře měl jistě v dětství každý z nás. Ale i když už jste dávno dospělá, tak se této hezké tradici, která ukrátí čas do Štědrého dne, rozhodně vzdávat nemusíte. A protože Vánoce jsou na naši linii náročné i samy o sobě, nechcete to určitě ještě podporovat čokoládou.

Naštěstí tohle vědí i mnohé kosmetické firmy a každoročně připravují pro své zákazníky speciální adventní kalendáře s mini baleními oblíbených produktů. A které nás zaujaly tento rok nejvíce?

Adventní kalendář L'Occitane

24 předvánočních překvapení, která vám udělají odpočítávání do Vánoce ještě více vzrušující! Kanako, ilustrátorka My Little Paris, i letos navrhla krásně barevný Adventní kalendář pro značku L'Occitane.

Objevte kouzlo Provence. Vyzkoušejte každý den neodolatelný výrobek z péče o pleť, tělo, ruce. Otevřete 24 dvířek a odhalte, jaké překvapení se za nimi skrývá.

Co vše se letos v kalendáři ukrývá? Např. mandlový krém na ruce, pivoňkový krém na ruce, mýdlo verbena, toaletní voda třešňový květ a mnoho dalšího. Celý seznam najdete přímo na stránkcách L'Occitane. Cena 1345 Kč.

Beauty adventní kalendář Loccitane Foto: Beauty adventní kalendář Loccitane. Foto: archiv značek

Girl O’clock Rock adventní kalendář od Benefit

Nechte v sobě díky tomuto mini adventnímu kalendáři swingovat fanynku, která ve vás dříme. Za dvanácti okénky se skrývá 12 základních produktů Benefit, které vás potěší!

12 mini bestsellerů: The POREfessional, They're Real Mascara v černém odstínu, Benetint, Posietint, Lollitint, They're Real Remover, It's Potent! Eye cream, Ultra Plush Lip Gloss In Lollipop, Hoola, Dandelion: BADgal lash, High Beam. Kompletní informace najdete na stránkách Sephora, kde také najdete celý sortiment značky Benefit. Cena 1450 Kč

Beauty adventní kalendář Benefit Foto: Beauty adventní kalendář Benefit. Foto: archiv značek

Vegetariánský a čistě přírodní adventní kalendář Lush

Tahle koleda je o dvanácti úžasně rozmazlujících dobrotách. Dopřejte si ovocnou nálož s bombami Golden Wonder a Satsuma nebo si oslaďte koupel konejšivým objetím medvídka Butterbear.

A co kalendář ukrývá: Bubbly sprchový gel; Butterbear koupelová bomba; Golden Wonder koupelová bomba; Christmas Penguin koupelová pěna; Candy Mountain koupelová pěna; Snowcastle mýdlo; Snow Angel krémová koupel; Santa’s Postbox mýdlo; Autumn Leaf koupelová bomba; Sleepy tělový krém; Satsuma koupelová bomba; Shoot For The Stars koupelová bomba. Více info na stránkách Lush. Cena kalendáře je 1995 Kč.

Beauty adventní kalendář Lush Foto: Beauty adventní kalendář Lush. Foto: archiv značek

Advent v Clinique

I značka Clinique si připravila pro své zákazníky adventní překvapení v podobě kalendáře. Pod 24 políčky se skrývají nejen vzorky krémů, ale také čisticích tonik, a dokonce i dekorativní kosmetiky. Kompletní seznam, na co se můžete těšit, najdete na stránkách parfumerie Douglas, kde si kalendář také můžete za 2 200 Kč zakoupit.

Beauty adventní kalendář Clinique Foto: Beauty adventní kalendář Clinique. Foto: archiv značek

Limitová edice adventních kalendářů NYX

Čekání na Vánoce je úžasné i s limitovaným adventním kalendářem od NYX. Dvanáct různých očních stínů a dvanáct miniatur Soft Matte Lip Cream skrytých za dvířky, aby váš předvánoční čas byl ještě atraktivnější. Od Kodaně do Maroka – pusťte se s NYX professional make-up na barevné cesty a objevujte krásná překvapení pro dokonalý vzhled v předvánočním čase! Co všechno v kalendáři najdete, se dozvíte na stránkách parfumerie Douglas, kde můžete kalendář i zakoupit.

Beauty adventní kalendář NYX Foto: Beauty adventní kalendář NYX. Foto: archiv značek

Připravila: Martina Hrušková

Horoskopy 2018

reklama

reklama