reklama

zelí

Přírodních probiotik je mnoho, stačí si vybrat Foto:
25 června 2017 06:00
Sílu probiotik máme spojenou hlavně s chladným obdobím roku, kdy nám pomáhají bojovat s virózami a nachlazením. Na probiotické kultury, které posílí střevní mikroflóru, bychom ale neměli zapomínat...
Celý článek
Luna - Velmi raná odrůda, určená k rychlení všemi způsoby a pro celoroční polní pěstování. Velmi odolná je proti vybíhání, dřevnatění i praskání kulovitých bulev. Při jarním pěstování vyžaduje pravidelnou zálivku Foto:
26 března 2017 10:08
Kedlubna je lahodná košťálová zelenina. Můžete si vybrat rané a pozdní odrůdy tak, abyste ji na záhoně měli po celou sezonu.
Celý článek
Nemusíte pít jen zelené smoothie, možností je daleko víc! Foto:
21 března 2017 06:00
Také jste na podzim či v zimě zápolili s nepříjemným nachlazením, chřipkou, angínou či další nemocí? I když jste chorobu z těla vyhnali, po použití antibiotik či antivirotik je váš organismus doslova...
Celý článek
Kristen má novou holku Foto:
23 října 2016 12:14
Hvězda Stmívání střídá holky jako ponožky. Teď vlezla do zelí Caře Delevingne a přebrala jí zpěvačku St. Vincent. Kristen zkrátka ví, koho si vybrat, aby na sebe upoutala pozornost.
Celý článek
Sluší mu to? Foto:
15 února 2016 14:25
Odpadlík od One Direction už sebral rekord Adele i své původní kapele a teď leze do zelí Justinovi, když se zajímá tolik o svoje vlasy…
Celý článek
Kysané zelí – celoroční klasika Foto:
2 února 2016 07:00
Tradiční český pokrm kysané zelí možná vypadá jako příliš obyčejné jídlo, ale jeho výhody, vynikající chuť a zdravotní přínosy jsou neoddiskutovatelné a někdy trochu zbytečně opomíjené.
Celý článek
Gaga to umí rozjet Foto:
10 ledna 2016 11:58
Známá zpěvačka, která se proslavila zvrácenými videi, opět šokovala a vlezla se svým nahým selfíčkem do zelí Miley Cyrus. Ukázala snímek vyfocený těsně po souloži se svým snoubencem!
Celý článek
Amber to prostě nevychytala... Foto:
10 září 2015 16:22
Muž z amerického Utahu si najal soukromé očko na sledování své manželky Amber. Měl podezření, že je mu nevěrná a chtěl zjistit, kdo mu leze do zelí. Detektivní příběh dostal nečekaný zvrat, když...
Celý článek
FattyPillow býval Tlustej Kárl Foto:
22 srpna 2015 00:23
Vyznávání lásky k jídlu v podání FattyPillowa už viděl kdekdo. Z youtubera se stala hvězda, jejíž videa mají statisíce zhlédnutí, ale věděli jste, že FattyPillow začínal jako rapper Tlustej Kárl?
Celý článek
Hotové drama Foto:
31 července 2015 14:23
Pokud se plánuje zvířecí verze slavného dramatu, máme hlavní postavy. Kate Winslet a Leonardo DiCaprio by mohli závidět, jací skvělí herci, jim lezou do zelí. Do kina ale pro jistotu psy neberte.
Celý článek
Horoskopy 2017

reklama

reklama